Tuning Alfa Romeo 159 2006↗

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
5
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 153 PLN
✅ W magazynie
-
+
4
Artykuł: 36424

Wybierz kolor:

cena 187 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-15 dni

Tuning samochodów Alfa Romeo 159 - najbardziej popularne wśród właścicieli włoskiej "Iron Horse". Ten samochód - dno z najbardziej udanych kreacji maestro Giorgetto Giugiaro. Samochód, który nie tylko kupić samochód z wyboru dla serca! Klamki w okulary, światła, składające się z trzech oddzielnych zespołów - w każdym szczególe 159-ty prześledzić włoskie wzornictwo geniuszu.

Wydawałoby się - co strojenie Alfa Romeo 159?

Poza tym, co pięknej kobiety kosmetyki! Konieczne jest, aby podkreślić naturalne piękno - kilka subtelnych akcentów. Czy jest to listwa chromowana na pniu, które nie tylko przekształcić kanał, ale także chroni go przed zarysowaniami, nieuniknione przy ładowaniu przedmioty w bagażniku. Albo zestaw ekskluzywnych wykończeń na desce rozdzielczej, która radykalnie zmieni, i odświeżyć rodzaju wygląd zaznajomieni. To wszystko modelowe akcesoria oferowane przez naszą firmę. Ponadto mamy wiele uniwersalnych akcesoriów samochodowych.

Zawsze dostępne produkty generyczne:

  • Xenon oraz LED;
  • Chromowane ramki do liczby całkowitej;
  • Filmy o różnych kolorach;
  • Hałas.

Nasz sklep - miejsce, w którym powstaje nowe życie swojego samochodu. Skontaktuj się z naszymi konsultantami, a oni pomogą Ci wybór strojenie Alfa Romeo 159 i dostarczenia projektu do dowolnego miejsca w Polsce, w Rosji czy na Białorusi.

.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów