Tuning Alfa Romeo

Każdy miłośnik motoryzacji chce nadać samochodowi niepowtarzalny i wyrafinowany styl. Dziś świat tuningu jest ogromny! Tuning dla Alfy Romeo to w zasadzie niewielka stylizacja, która nada samochodowi elegancki wygląd. Może to być: progi lub panel drzwiowy, bagażnik lub deska rozdzielcza. Dzięki nawet drobnym zmianom właściciel może podkreślić indywidualność auta.

Podszewka do Alfa Romeo

Progi drzwi są jednym z głównych elementów nadwozia samochodu. Nadadzą samochodowi oryginalności i niepowtarzalności. Progi Alfa Romeo są w stanie odróżnić auto od ogólnej masy.

Najważniejsze cechy progów:

  • zachować integralność pokrycia progów;
  • łatwa instalacja, mocowanie na taśmie dwustronnej;
  • materiał wykonania stal nierdzewna;
  • akceptowalna cena.

Do produkcji okładzin wykorzystywane są wyłącznie materiały wysokiej jakości - stal nierdzewna, której grubość wynosi 0,7 mm. Geometria produktu ułatwi samodzielne zamontowanie wykładziny w samochodzie. Możesz używać podpasek o każdej porze roku.

Chromowane listwy do bagażnika samochodu - wykonane z wysokiej jakości materiału, który nie boi się korozji. Warto również zaznaczyć, że nie pozostawiają na nich zadrapań ani odcisków palców. To akcesorium jest bardzo łatwe w instalacji, możesz sobie z tym poradzić samodzielnie.

Stylowy wygląd deski rozdzielczej

Wyściółka deski rozdzielczej samochodu to nie tylko element dekoracyjny, ale także bardzo funkcjonalny. Ten rodzaj tuningu jest bardzo często stosowany w Alfie Romeo. Dzięki nakładkom możesz ulepszyć wnętrze samochodu i uczynić go oryginalnym.

Nakładki prezentowane są w następujących kolorach:

  • aluminium;
  • węgiel;
  • ciemny las;
  • tytan.

Tutaj możesz wybrać dekor do swojego samochodu w najbardziej atrakcyjnej cenie, patrząc na zdjęcia w katalogu. Paleta kolorystyczna oraz ogromna gama ozdobnych listew okładzin w naszym sklepie internetowym pomoże każdemu kierowcy wybrać niezbędną opcję projektową produktu, który będzie estetycznie prezentował się we wnętrzu samochodu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów