Tuning Alfa Romeo 147 2000-2010

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
5
Artykuł: 97UN091SP

Proszę wybrać:

cena 156 PLN
✅ W magazynie
-
+
Procesor Stetsom STX2848
Produkt uniwersalny
Artykuł: STX2848
cena 992 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Tuning Alfa Romeo 147 - najlepszy sposób, aby przydzielić samochód na drodze kraju jest to masa hatchbacka, który ma tytuł "Car of the Year" w Europie dynamiczny, i jak zawsze, piękne !.. Jednym z najbardziej znaczących modeli włoskiej grupy jest dobrze znanych w świecie strojenia studio. Takie spódnice kwoty, wykładziny i inne elementy auto tuning nie próbował on prawdopodobnie none Alfa Romeo. Mimo wyglądu idealnego samochodu, istnieje wiele sposobów, aby go spersonalizować, podkreślają szare ruchu i podkreślić wspaniałą zwycięstw szlak, który rozciąga się nad logo na osłonie chłodnicy.

Co oferujemy do strojenia Alfa Romeo 147?

DDaudio specjaliści firmy pomoże Ci wybrać akcesoria, które spełniają Twoje potrzeby - zarówno estetyczne i funkcjonalne. Światło pełzanie sposobem ksenonowe światła lub połysk strażników progi i tułowia korozję krawędzi i nosić przez chromowaną podszewki. Wszystkie elementy podlegające zniżek i gwarancji fabrycznej. Z pomocą łatwych w instalacji, ale efektownych akcesoriów można podkreślić prawdziwe piękno włoskiego hatchbacka.

Hałas - nie będzie zbędne do samochodu, jeśli chodzi o "naszych" dróg!

Niezbędnym warunkiem do strojenia Alfa Romeo 147 - powinny być kompletne auto izolacji To daje dodatkowy komfort i chroni przed korozją.. Zadzwoń do naszych konsultantów - a oni pomogą Ci wybrać komplet - bo w naszych sklepach największą gamę marek!

.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów