Tuning Alfa Romeo Spider GTV 1995↗

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
5
Artykuł: 34116

Wybierz kolor:

cena 168 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
4
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 146 PLN
✅ W magazynie
-
+
Produkt uniwersalny
Artykuł: A126142
cena 470 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
Produkt uniwersalny
Artykuł: dd114149
cena 805 PLN
✅ W magazynie
-
+
Produkt uniwersalny
Artykuł: dd114149
cena 671 PLN
✅ W magazynie
-
+

Wnętrze Tuning Alfa Romeo Spider - jest to wyjątkowa okazja, aby zmienić wnętrze swojego samochodu sportowego. Duża gama kolorów - wybór zależy od życzenia. W magazynie lub w kolejności są zawsze dostępne. Montaż tych akcesoriów zajmuje bardzo mało czasu. Wszystko czego potrzebujesz to suszarka do włosów i zmywaczy!

Co to jest poza Alfa Romeo Spider i co oferujemy?

Dynamiczny kształt klina, ale miękkie i cienkie linie. Od koła do góry i miękkiego samochodu - w wykonaniu klasycznym Alfa Romeo i nowoczesnych technologii. ręce właściciela i poprosić, by dotknąć arcydzieło, a także przyczyniać się. A eksperci DDaudio zrozumieć jak nikt inny! Konkretnie, prezentujemy wam:

  • W obliczu panel;
  • Rama Chrome dla pomieszczeń;
  • Xenon i oświetlenie LED;
  • Silne sygnały i rogi;
  • izolacja akustyczna;
  • Akvapechat.

Wszystko auto tuning, prezentowane w naszym sklepie posiada certyfikat iw pełni kompatybilny z tych modeli. Pozwala to na łatwą instalację i długą żywotnością. Skuteczna gwarancji - do pięciu lat! Ponadto, można uczynić nasz dostawy w Polsce, w Rosji i na Białorusi.

Lato jest w pełnym rozkwicie! Nadszedł czas na słońcu i wietrze, co oznacza - nadszedł czas Twój występ. Proszę uaktualnić do nowego sezonu - sprawiają, że wnętrze dostrajanie Alfa Romeo Spider. Samochód, który znajduje się na liście stu największym w przyjmującym Top Gear Jeremy Clarkson, jest po prostu obowiązek wyglądać pięknie!

.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów