Dywaniki samochodowe

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Co musisz wiedzieć o dywanikach samochodowych

Samochód dla większości współczesnych ludzi stał się podstawowym środkiem transportu, bez którego nie można dojechać do pracy, dojechać na umówioną godzinę na spotkanie, a także wyjechać na wakacje. Dlatego, jak każda nieruchomość, człowiek stara się upiększyć i ulepszyć swój pojazd, czyniąc go bardziej wyjątkowym i wygodnym.

Dobór dywaników samochodowych jest w dzisiejszych czasach zadaniem wykonalnym, którego realizacja nie powinna zająć dużo czasu. Ale tak czy inaczej, każdy właściciel samochodu powinien zrozumieć, że dywany są podzielone na kilka kategorii, które są cechami technicznymi.

Dywaniki samochodowe: jak wybrać?

Maty samochodowe są uniwersalne i modelowe, a także różnią się materiałami, które zostały użyte do ich produkcji, ale co ważne: ceną. Mówiąc wprost, uniwersalne dywaniki samochodowe są w większości tańsze niż modele modelowe. W pewnym stopniu można to uznać zarówno za ich zalety, jak i wady.

Wadą uniwersalnych jest to, że większość z nich nie posiada desek. Oczywiście można je dopasować do konkretnego modelu samochodu, ale znowu ta praca wymaga poświęcenia dużo czasu. Ważne jest również, aby zrozumieć, że każdy zły krok w procesie dopasowania ich do pożądanych rozmiarów może być powodem, dla którego będziesz musiał kupić nowe.

W przypadku modelu wszystko jest proste: są opracowywane przez producenta lub jego upoważnionego przedstawiciela dla konkretnego modelu samochodu. Kupując je nie trzeba przejmować się rozmiarem, co należy uznać za pozytywną i bardzo ważną zaletę dywanów, które są wykonywane specjalnie „pod konkretny model” samochodu osobowego i ciężarówki. Z reguły nasi rodacy zwracają szczególną uwagę na cenę, a nie na zalety, co jest głównym powodem większości błędów przy wyborze tych produktów.

Dywaniki samochodowe: które wybrać?

Uniwersalne i modelowe wykonane są z różnych materiałów. Na przykład dzisiaj najpopularniejsze są wykonane z gumy i wszelkiego rodzaju materiałów tekstylnych:

  1. Guma: wyróżnia się na tle innych przystępnością cenową, a także obecnością / brakiem wysokich boków (w zależności od modelu i producenta). Jednocześnie ich głównymi wadami są niski próg elastyczności, duża kruchość, duża waga oraz zdolność do zatrzymywania nieprzyjemnych zapachów przez długi czas.
  2. Poliuretan: o grubych ściankach, dobrze ukształtowany, o zwiększonej odporności na ścieranie, mniejszej wadze i bez zapachu. Są drogie, przez co cieszą się mniejszą popularnością wśród właścicieli samochodów.
  3. Tekstylia: są budżet i premium, a także luksus. Różnica między niektórymi innymi polega na cenie i materiale. Na przykład najdroższe dywany w tej kategorii to te wykonane z tkaniny polipropylenowej pokrytej kłaczkami, a najtańsze są dywaniki tekstylne wykonane z włókien polipropylenowych o włosie o wysokości pięciu milimetrów.

Dziś nie będzie trudno kupić dywaniki samochodowe. Na przykład w naszym sklepie znajdują się zarówno próbki tanie, premium, jak i luksusowe. Dlatego jeśli zdecydujesz się kupić, ale nie wiesz, który wybrać, skontaktuj się z naszym managerem, z pewnością opowie Ci o zaletach jednego lub drugiego, a także odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów