Bagażnik na dach

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Bardzo często używamy zewnętrznych akcesoriów samochodowych do przewozu ładunków ponadgabarytowych, na przykład bagażniki samochodowe. W tym artykule przyjrzymy się, jakie typy istnieją.

Wybór bagażnika dachowego

Po pierwsze, koncepcja „bagażnika dachowego” jest bardzo wszechstronna. Dla jednych to aerobox, dla innych kratka, dla innych łuki poprzeczne. Ale wszystkie te bagażniki dachowe mają wspólną cechę, że wszystkie są przeznaczone do przewożenia ładunku lub bagażu.

Cross rack do regularnych miejsc

Ten typ bagażnika dachowego można montować w pojazdach posiadających otwory na śruby w dachu. Odkręca się stary plastikowy korek i przykręca bagażnik do tego miejsca. W niektórych przypadkach są dwa otwory na jedną nogę, ale druga nie jest używana

Relingi dachowe

90% jeepów, minibusów, kombi ma standardowe (lub zainstalowane) relingi dachowe . Jeśli nie, możesz kupić Do tych samochodów odpowiedni jest typ zworek przymocowanych do pręta podłużnego. To najpopularniejszy i najwygodniejszy rodzaj regału. Istnieją takie typy:

  1. Poprzeczki do balustrad zwykłych w stylu „rozpórki”;
  2. Poprzeczki do zwykłych relingów dachowych w stylu „over the roof”;
  3. Poprzeczki do zintegrowanych relingów dachowych (głównie jeepy).

Siatka dachowa

Ten produkt jest przeznaczony dla osób przenoszących ciężkie ładunki. Bardzo ważne jest przestrzeganie przewożonego ciężaru, w przypadku przeciążenia może dojść do uszkodzenia konstrukcji nadwozia. Siatki są następujących typów:

  • Stal nierdzewna jest droga i ciężka, ale bardzo mocna;
  • Czarny metal, tani, ale wytrzymały produkt. Wymaga stałej opieki;
  • Aluminium jest stosunkowo drogie, ale bardzo mocne.

Aerobox

Albo po prostu pudełko na dachu samochodu. Jest szeroko reprezentowana na rynku ukraińskim, zarówno przez producentów zagranicznych (np. Thule), jak i krajowych. Jak wybrać aerobox:

  • Projekt. Bagażniki dachowe są dostępne w różnych kolorach, z gładkich i teksturowanych tworzyw sztucznych;
  • Rozmiar . Zdecyduj, jaki jest cel instalacji tego akcesorium samochodowego. Jeśli do transportu nart, to musi być długi.
  • Wydajność aerodynamiczna . Bardziej aerodynamiczne pnie nie będą gwizdać na drodze i będą miały mniejszy opór powietrza (oszczędza zużycie paliwa)

Do zamontowania aeroboxa na dachu potrzebne będą wsporniki poprzeczne!

Bagażnik rowerowy na dach

Bardzo popularny w Europie dodatek samochodowy. Pasuje do regałów poprzecznych. Prezentowane w naszym sklepie

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów