Bagażnik na relingi

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Wcześniej czy później każdy kierowca staje przed problemem transportu rzeczy i towarów, które, cóż, nie chcą zmieścić się w przewidzianej dla nich przestrzeni w bagażniku. A wnętrze pojazdu nie zawsze pomaga w takich sytuacjach. W tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będą bagażniki dachowe. Ich rola w procesie przewożenia artykułów gospodarstwa domowego podczas przeprowadzki, przemieszczania żywności, budownictwa, artykułów gospodarstwa domowego i materiałów, dostarczania sprzętu do zajęć na świeżym powietrzu do miejsca przeznaczenia jest trudna do przecenienia.

Bagażniki dachowe - komfortowe przemieszczanie ładunków

Jeśli w dawnych czasach bagażnik samochodowy wyglądał jak element zupełnie obcy i nienaturalny, to nowoczesne projekty pozwalają uzyskać całkiem atrakcyjne, a nawet stylowe dodatki. Jednak to nie jest główny cel i zalety tego urządzenia. Spróbujmy dowiedzieć się, co to jest.

  1. Zdobycie dodatkowej przestrzeni bagażowej.

Konstrukcja bagażnika na dachu auta może służyć bezpośrednio do mocowania różnych nieporęcznych towarów, takich jak namioty, wędki, narty, deski. Dodatkowo może służyć jako podstawa do montażu dodatkowych urządzeń, w szczególności można w zależności od potrzeb zamontować regały, skrzynki, kosze. Znacząco zwiększają możliwość przenoszenia szerokiej gamy kategorii bagażu.

  1. Niezawodność i wygoda transportu.

Zastosowanie dodatkowych urządzeń otwiera fantastyczne możliwości instalacji obiektów o skomplikowanej konfiguracji. Ma to szczególne znaczenie przy transporcie towarów niestandardowych i ponadgabarytowych. Na przykład włożenie roweru do bagażnika lub do samochodu zajmie dużo czasu, wysiłku i nerwów. Ale na dachu za pomocą specjalnych łączników zostanie umieszczony dość prosto i bezpiecznie. W przypadku korzystania ze skrzynek bagażowych można zabezpieczyć przewożony ładunek przed czynnikami zewnętrznymi oraz nieuprawnionym dostępem.

  1. Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Podczas umieszczania ładunków w kabinie pasażerskiej istnieje ryzyko obrażeń podczas nagłego hamowania lub w sytuacji awaryjnej. Ryzyko dla kierowcy i pasażerów zwiększa się wielokrotnie w przypadku przewożenia luźnych, ciężkich, ostrych przedmiotów oraz wystających części. Również pewne szkody zdrowotne (w przypadku naruszenia przepisów transportowych) mogą powodować substancje żrące i toksyczne, chemikalia oraz farby i lakiery. Wszystkie te czynniki stają się nieistotne podczas transportu towarów na bagażniku po szynach.

Wszystko to sprawia, że urządzenia te są ważną i niezastąpioną częścią pojazdu. No i żeby również wywoływał przyjemne wrażenia i cieszył wytworną formą, zadba o to sklep samochodowy DDAudio.

Urządzenie bagażnika na szynach

Spośród wszystkich możliwych typów i sposobów wyposażenia dodatkowej przestrzeni do transportu towarów bagażnik dachowy na szynach jest chyba najbardziej efektywnym i eleganckim środkiem. Takie urządzenia zapewniają połączenie podłużnych łuków (szyn) z poprzecznymi belkami, które stanowią jego ramę. W tym projekcie jest to już pełnoprawny bagażnik. Jednak w wielu przypadkach wymagane są dodatkowe urządzenia do montażu i układania wszelkiego rodzaju przedmiotów.

Poprzeczki są instalowane na szynach w dowolnych miejscach w odległości między nimi wymaganej przez właściciela samochodu. Zwykle konstrukcja zacisków umożliwia mocowanie poprzeczek do różnych typów łuków podłużnych. W ten sposób zapewniona jest wszechstronność i zmienność zastosowania w wielu pojazdach iw różnych warunkach. Montaż i demontaż takich konstrukcji nie będzie wymagał dużego wysiłku i specjalnych narzędzi i nie zajmie dużo czasu. Do negatywów można przypisać rozciągnięcie lekkiemu podwyższeniu środka ciężkości pojazdu, oporze przy jego ruchu, a co za tym idzie niewielkiemu nadmiernemu zużyciu paliwa. Trudno się jednak spodziewać dużego hałasu - dobre kufry mają przemyślany aerodynamiczny kształt, który nie tworzy dodatkowego tła dźwiękowego.

Kup relingi dachowe na wiodącej stronie internetowej

Jeżeli ważna jest dla Ciebie nie tylko dostępność i cena produktu, ale także jego parametry użytkowe i trwałość, to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową i wybierz produkt, który Ci się podoba. Chociaż dostępność, cena i czas dostawy pod wskazany adres nie pozostawi Cię obojętnym na jakość oferowanej usługi. Znajdziesz u nas produkty najlepszych producentów i sprawdzonych marek znanych na całym świecie.

W sklepie internetowym DDAudio możesz wybrać bagażnik dachowy na relingi do różnych budżetowych rozmiarów. Z przyjemnością zaoferujemy również wszelkiego rodzaju dodatkowe urządzenia i akcesoria: uchwyty rowerowe, łańcuchy śniegowe, pasy napinające, pudełka, kosze i wiele innych, które znacznie ułatwią Ci życie i zwiększą wygodę użytkowania Twojego wiernego „przyjaciela” .

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów