Chlapacze uniwersalne

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Jak wybrać chlapacze

Nie sposób wyobrazić sobie samochodu bez chlapaczy. Akcesorium spełnia nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Chroni karoserię przed uszkodzeniami i dodaje samochodowi więcej estetyki. Samochód wygląda bardziej nowocześnie. Największym popytem wśród właścicieli samochodów są oryginalne uniwersalne chlapacze, pasujące do każdego auta (są wyroby gumowe i plastikowe).

Funkcje funkcjonalne

Każdy samochód musi być wyposażony w chlapacze. Ta zasada jest określona w przepisach ruchu drogowego.

W zależności od metody instalacji i celu, załączniki różnią się typem. Spotykać się:

  • przednie chlapacze;
  • tylne chlapacze.

Uniwersalne przednie błotniki są odpowiedzialne za ochronę spodu pojazdu przed żwirem i innymi twardymi odpadami drogowymi odbijającymi się od opon. Te ostatnie nie pozwalają na odbijanie się kamieni, brudu i kurzu od tylnych kół - chronią jadące z tyłu auta.

Warto kupić uniwersalne chlapacze zarówno dla własnego bezpieczeństwa, jak i dla ochrony jadących z tyłu aut (obecność chlapaczy zapewni komfort wszystkim kierowcom).

Cechy konstrukcyjne

W zależności od cech konstrukcyjnych nadkola to:

  • indywidualne (nadają się do maszyn niektórych marek i modeli);
  • uniwersalne (nie ma znaczenia, jaki rodzaj i model transportu do jakiego są kupowane).

W sklepie internetowym Ddaudio zobaczysz spersonalizowane i wielofunkcyjne nakładki.

Uniwersalne chlapacze to najlepszy wybór dla właścicieli tych pojazdów, które zostały wycofane z produkcji. A zamawianie do nich oryginalnych części zamiennych i komponentów jest trudnym i niemożliwym zadaniem. Podział odmian uniwersalnych możliwy jest tylko na jednej podstawie - rodzaju nadwozia. Uniwersalne małe nakładki do zwykłego sedana nie są przeznaczone do montażu na masywnym crossoverze (trzeba do nich dokupić duże nakładki) - wymiary auta mają znaczenie. Te nakładki mają prosty i zwięzły wygląd. Wyposażone są w najprostszy sposób montażu.

Możesz kupić oryginalne akcesoria i części samochodowe zarówno w cenach hurtowych, jak i detalicznych. Dostawa odbywa się nie tylko w Kijowie, ale także w każdym innym regionie Ukrainy.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów