Chlapacze

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary

Co to są chlapacze?

Każdemu doświadczonemu kierowcy wiadomo, jaką ważną rolę odgrywają chlapacze.
Chlapacze latem nie pozwalają gromadzić się brudu na nadwoziu, a zimą ratują nadwozie od reagentów, który dają na asfalt. Jeśli masz już dość patrzenia na brudny samochód, nadszedł czas, aby kupić chlapacze. Jest to bardzo skuteczny i bezpieczny sposób, aby chronić dolną część nadwozia i wnętrza samochodu. Również odgrywają one rolę dekoracyjną, będąc częścią tuningu auto. Produkty te dostępne są w różnym wzornictwie, co pozwala stworzyć odpowiedni wygląd samochodu.

Odmiany. Elementy te są dwóch rodzajów – przednie i tylne:

  • Przednie ,pozwalają zabezpieczyć podwozie samochodu przed zabrudzeniem, wodą, kamieniem i innymi zanieczyszczeniami, co jest niezwykle ważne, ponieważ kamienie z ostrymi krawędziami i żwir mogą uszkodzić dno, a stały kontakt z wodą prowadzi do jego korozji. Piasek i żwir mogą zdrapać warstwę farby i podkłady na spodzie samochodu, a to z czasem też prowadzi do korozji. Zgódź się – lepiej zawczasu ustawić osłonę nadkola, niż potem zajmować się rehabilitacją fabrycznego pokrycia.
  • Tylne chronią samochody z tyłu od kamieni i brudu, wylatujących spod kół samochodu. Oni chronią innych kierowców i ich pasażerów od zanieczyszczenia szyby, który mógłby zmniejszyć widoczność i tym samym spowodować awaryjną sytuację. Kupić chlapacze – znaczy mocno zmniejszyć częstotliwość wizyt w myjni.

W naszym sklepie dostępne są różne błotniki, których cena bardzo dostępna. Wśród nich są zarówno modele przeznaczone do wybranych marek samochodów, jak i uniwersalne. Są one produkowane z różnych materiałów, co ma bezpośredni wpływ na cenę produktów.

Właściwości

Wyroby gumowe dość elastyczne i tanie, są one przeznaczone do użytku w sezonie letnim.
Plastikowy blotnik nadaje się do ujemnych temperatur, jest bardzo wytrzymały i przy prawidłowej eksploatacji służy nie jeden rok.
Gumowo-plastikowe elementy są wykonane z materiałów polimerowych, charakteryzują się one odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, mogą być używane w warunkach gwałtownych spadków temperatury. Produkty takie charakteryzują się większą trwałością i niezawodnością, niż plastikowe, ponieważ są one przeznaczone na temperaturę do -40°C i nie łamią się podczas przypadkowego wyjazdu na krawężnik.

Jak wybrać chlapacze?

Aby wybrać odpowiednią opcję, użyj wyszukiwarki – najpierw wybierz markę auto, a następnie konkretny model. Przy wyborze należy kierować się właściwościami użytkowymi produktu.
W naszym sklepie akcesoriów samochodowych prezentowane są zarówno uniwersalne, jak i dedykowane chlapacze, których cena cię zaskoczy. Akcesoria produkowane pod konkretną markę i model auto, będą idealnie zgodne z nią. Właściciele auto większości producentów mogą w łatwy sposób znaleźć potrzebne produkty. U nas znajdziesz duży katalog modeli i można szybko wybrać wariant optymalny. Nasze produkty przyciąga atrakcyjnymi cenami, jakością i niezawodnością. Wszystkie produkty są testowane, a nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Ci pomocy przy wyborze i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych