Chlapacze

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Marka / Model
Цена
от до PLN
Zamknij

Co to są chlapacze?

Każdemu doświadczonemu kierowcy wiadomo, jaką ważną rolę odgrywają chlapacze.
Chlapacze latem nie pozwalają gromadzić się brudu na nadwoziu, a zimą ratują nadwozie od reagentów, który dają na asfalt. Jeśli masz już dość patrzenia na brudny samochód, nadszedł czas, aby kupić chlapacze. Jest to bardzo skuteczny i bezpieczny sposób, aby chronić dolną część nadwozia i wnętrza samochodu. Również odgrywają one rolę dekoracyjną, będąc częścią tuningu auto. Produkty te dostępne są w różnym wzornictwie, co pozwala stworzyć odpowiedni wygląd samochodu.

Odmiany. Elementy te są dwóch rodzajów – przednie i tylne:

  • Przednie ,pozwalają zabezpieczyć podwozie samochodu przed zabrudzeniem, wodą, kamieniem i innymi zanieczyszczeniami, co jest niezwykle ważne, ponieważ kamienie z ostrymi krawędziami i żwir mogą uszkodzić dno, a stały kontakt z wodą prowadzi do jego korozji. Piasek i żwir mogą zdrapać warstwę farby i podkłady na spodzie samochodu, a to z czasem też prowadzi do korozji. Zgódź się – lepiej zawczasu ustawić osłonę nadkola, niż potem zajmować się rehabilitacją fabrycznego pokrycia.
  • Tylne chronią samochody z tyłu od kamieni i brudu, wylatujących spod kół samochodu. Oni chronią innych kierowców i ich pasażerów od zanieczyszczenia szyby, który mógłby zmniejszyć widoczność i tym samym spowodować awaryjną sytuację. Kupić chlapacze – znaczy mocno zmniejszyć częstotliwość wizyt w myjni.

W naszym sklepie dostępne są różne błotniki, których cena bardzo dostępna. Wśród nich są zarówno modele przeznaczone do wybranych marek samochodów, jak i uniwersalne. Są one produkowane z różnych materiałów, co ma bezpośredni wpływ na cenę produktów.

Właściwości

Wyroby gumowe dość elastyczne i tanie, są one przeznaczone do użytku w sezonie letnim.
Plastikowy blotnik nadaje się do ujemnych temperatur, jest bardzo wytrzymały i przy prawidłowej eksploatacji służy nie jeden rok.
Gumowo-plastikowe elementy są wykonane z materiałów polimerowych, charakteryzują się one odpornością na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, mogą być używane w warunkach gwałtownych spadków temperatury. Produkty takie charakteryzują się większą trwałością i niezawodnością, niż plastikowe, ponieważ są one przeznaczone na temperaturę do -40°C i nie łamią się podczas przypadkowego wyjazdu na krawężnik.

Jak wybrać chlapacze?

Aby wybrać odpowiednią opcję, użyj wyszukiwarki – najpierw wybierz markę auto, a następnie konkretny model. Przy wyborze należy kierować się właściwościami użytkowymi produktu.
W naszym sklepie akcesoriów samochodowych prezentowane są zarówno uniwersalne, jak i dedykowane chlapacze, których cena cię zaskoczy. Akcesoria produkowane pod konkretną markę i model auto, będą idealnie zgodne z nią. Właściciele auto większości producentów mogą w łatwy sposób znaleźć potrzebne produkty. U nas znajdziesz duży katalog modeli i można szybko wybrać wariant optymalny. Nasze produkty przyciąga atrakcyjnymi cenami, jakością i niezawodnością. Wszystkie produkty są testowane, a nasi konsultanci z przyjemnością udzielą Ci pomocy przy wyborze i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów