Tuning Citroen Nemo 08.08

9
Artykuł: 37137

Wybierz kolor:

cena 205 PLN
✅ W magazynie
-
+
10
Artykuł: 2521603
cena 317 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
9
Artykuł: cit-063

Wybierz komplecie:

cena 62 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
10
Artykuł: hpc017

Wybierz typ nóżek:

cena 307 PLN
✅ W magazynie
-
+
11
Artykuł: hpb018

Wybierz typ nóżek:

cena 307 PLN
✅ W magazynie
-
+
2
Artykuł: ddd2205

Wybierz średnica rury:

cena 1024 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Tuning Citroena Nemo za pomocą chromowanych akcesoriów to skuteczny, prosty i niedrogi sposób na zmianę wyglądu minivana. Jednocześnie nie należy myśleć, że różne chromowane wykładziny powstają wyłącznie dla urody - mają doskonałe właściwości ochronne i chronią części karoserii przed przedwczesną korozją, zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także ukrywają istniejące wady na progach, klamkach drzwi. .. podszewki, nasza oferta nie jest ograniczona.

Tuning Citroen Nemo: co oferujemy do zakupu?

Nasza firma oferuje tylko najlepsze akcesoria:

  • Materiały do druku wodnego.

Nasz sklep samochodowy od dawna ćwiczy tuning wewnętrzny i zewnętrzny za pomocą druku wodnego. Dlatego nieustannie dzielimy się z naszymi Czytelnikami i Klientami różnymi tajnikami technologii i oferujemy zakup folii aquaprint, sprzętu i innych materiałów eksploatacyjnych do samodzielnej pracy. Możesz zobaczyć asortyment i ceny w sekcji: Wszystko dla akvapechata .

  • Materiały dźwiękochłonne.

Jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami marek ShumoFF i Ultimate - wysokiej jakości izolacji akustycznej w przystępnej cenie. Możesz je kupić klikając w odpowiednie linki, a informacje o zużyciu materiałów i metodach tłumienia hałasu, wibracji i izolacji akustycznej przeczytasz w dziale "Artykuły o tuningu".

  • Nakładki na panel do tuningu wnętrza.

Wszystkie listwy na panelu wewnętrznym wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, którego kolor praktycznie nie blaknie na słońcu i nie blaknie z biegiem lat. Wszystkie akcesoria są łatwe w montażu i idealnie pasują do geometrii standardowej deski rozdzielczej Citroena Nemo (produkt można znaleźć w tym dziale przewijając stronę w dół).

  • Zestaw ochronny do ciała.

W tej kategorii znajdują się również łuki boczne i kangaryny. Ceny są najniższe na Ukrainie.

Znajdziesz tu również listwy, relingi dachowe, relingi dachowe, chlapacze i inne akcesoria samochodowe do wysokiej jakości i praktycznego tuningu Citroena Nemo.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów