Tuning citroena

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN

Nasz sklep samochodowy oferuje zakup tuningowego Citroena w okazyjnej cenie z dostawą do wszystkich miast Ukrainy. Dostępny w naszym własnym asortymencie asortyment ponad 10000 pozycji akcesoriów do tuningu Citroena:

  • wszelkiego rodzaju nakładki (na klamki, progi, lusterka, reflektory, tablice rejestracyjne, bagażnik),
  • listwy,
  • rzęsy,
  • relingi dachowe, bagażniki dachowe i poprzeczki,
  • gumowe maty,
  • podszewka we wnętrzu i pokrowcach na siedzenia,

A także car audio, wyciszenie, podnóżki (boczne łuki, platformy), kenguryatniki, chlapacze, zasłony przeciwsłoneczne, spojler, deflektor, zderzak i inny aerodynamiczny zestaw karoserii, piekarnik samochodowy, światła przeciwmgielne i wiele więcej. Dostawa jest bezpłatna, a ceny są cenami hurtowymi niezależnie od kwoty zakupu.

Części zamienne do tuningu samochodów Citroen

Jak wiesz, możesz ulepszyć parametry techniczne samochodu, poprawić komfort i wygląd wnętrza, lub przeprowadzić stylizację nadwozia (tuning zewnętrzny) za pomocą specjalnych części zamiennych. Chcielibyśmy bardziej szczegółowo omówić ten ostatni rodzaj strojenia.

Po co tuningować nadwozie Citroena? To prawie to samo, co przeprowadzenie elitarnego remontu mieszkania. Innymi słowy, auto po takiej poprawie będzie wyglądało bardziej szacownie, jasno, indywidualnie, wyróżniając się wyglądem na tle szarej masy innych aut.

Jakie są części zamienne do zewnętrznego tuningu samochodów Citroen?

Oferujemy szeroką gamę części zamiennych do tuningu, w kilku słowach opowiemy o każdym z nich.

Pakiety Chrome

Zazwyczaj obejmują różne stalowe wykończenia zderzaków, nakładki lusterek, klamki drzwi. Dotyczy to również listew okiennych i karoserii, relingów dachowych i innych podobnych akcesoriów. Mogą być wykonane ze stali, tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości, aluminium. I są one produkowane zarówno przez chińskich rzemieślników (tego nie znajdziesz w naszym sklepie samochodowym), jak i przez znane na całym świecie firmy, na przykład Omsa, Carmos.

Zestawy zasilające.

Jeśli ponownie wyciągniemy analogię z naprawami pomieszczeń, to instalacja zestawów ochronnych przypomina nieco naprawę biur, w których najważniejsze jest nie tylko przytulność i wygodne środowisko pracy, ale także odpowiednia ochrona przed intruzami lub " myśliwych ”w poszukiwaniu cennych informacji.

Dołączone zestawy karoserii do samochodów marki Citroen również chronią, jedynie przed nieuważnymi „intruzami” siedzącymi za kierownicą innych samochodów. Te elementy mocujące obejmują osłony przedniego i tylnego zderzaka, a także stopnie boczne. Wszystkie mają za zadanie chronić karoserię samochodu przed uszkodzeniem w przypadku drobnych wypadków, podczas jazdy po nierównym terenie, przypadkowego uderzenia w wysoki krawężnik lub kamień. W przypadku poważnej kolizji te ochronne elementy tuningowe absorbują, a tym samym łagodzą uderzenie, często ratując życie kierowcy i pasażerów.

Strojenie salonu

To ważny punkt, aby zintegrować piękno z wnętrzem Twojego samochodu. Tylko wysokiej jakości nakładki na panel, a także wygodne podłokietniki, uchwyty i osłony skrzyni biegów wykonane z prawdziwej skóry.

Możesz kupić części zamienne i akcesoria do tuningu Citroena dowolnego modelu z dowolnego miasta, wsi lub wsi na Ukrainie, gdzie znajduje się magazyn firmy transportowej (dowolnej): Kijów, Charków, Lwów, Tarnopol, Zaporoże, Berdiańsk, Cherson, Mariupol, Żytomir, Biała Cerkiew, Połtawa, Czerniowce, Melitopol, Kirowograd, Krivoy Rog, Odessa, Nikolaev, Tsyuryupinsk itd. Realizujemy również dostawy do wszystkich krajów WNP i Europy.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów