Tuning Mercedes klasy S W140

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
5
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 154 PLN
✅ W magazynie
-
+
Emblemat tylny Mercedes S-class W140
1
Artykuł: A1407580058
cena 53 PLN
✅ W magazynie
-
+

Oferujemy do zakupu tuning do Mercedesa 140 (Mercedes S-klass W140). Bezpłatna dostawa na terenie Ukrainy, dobrze zorganizowana dostawa do wszystkich krajów WNP i Europy. Hurt i detal, dostawy bezpośrednie bez marży pośrednich, własne magazyny w różnych krajach. Możesz kupić u nas w najlepszych cenach pokrowce na klamki do Mercedesa 140, osłony lusterek, mydelniczki i inne body kit od znanych producentów.

Mercedes-Benz W140: niewzruszony „słoń”

Jakie „imiona” nie zostały wymyślone dla tego imponującego, arystokratycznego „Niemca”! „Wałach”, „Dzik”, „Słoń”, „Stetoroket” - to wszystko o nim - Mercedes W140 (Mercedes 140). W eleganckich latach dziewięćdziesiątych nie chata, ani super gruby złoty łańcuch, ale pomysł „Bundesian” przemysłu samochodowego był wyznacznikiem Twojego sukcesu, bogactwa i „chłodu”.

Dlaczego mielibyśmy być zaskoczeni, że nawet teraz, po ponad dziesięciu latach, elegancki W140 spotyka na ulicach tak wiele pełnych podziwu spojrzeń? Wydawałoby się jednak, że nadszedł czas, aby uznać ją za moralnie przestarzałą pod każdym względem. ... ... Tak, ale nie w przypadku „stu czterdziestego” - jeśli jest przestarzały, to może ze względu na ergonomię. Nie ma oczywiście nawigacji, ekranów dotykowych (jaki rok "urodzenia" panowie ?!), niewielkich rozmiarów lusterek (można je wizualnie zwiększyć kupując u nas osłony lusterek Mercedesa 140), regulacje też są minimum . ... ... Ale czy to jest najważniejsze?

Na pierwszy rzut oka w mózgu pojawia się skojarzenie z granitowym cokołem - niezniszczalny, nie nadający się do noszenia ani czasu. Zaczynasz rozumieć, co dokładnie pociągało i przyprawiało o zawrót głowy właścicieli samochodów „lat dziewięćdziesiątych”.

Przecież standardy jakości były wtedy zupełnie inne: jeśli robili samochody, robili je sumiennie, a drewno było tylko drewnem, a skóra była skórą, po prostu stało się jasne, że ten samochód jest absolutnie niezawodny, nie pozwoli jesteś w dół. I nic, co gdzieś skrzypi, że na skórzanej tapicerce pojawiły się otarcia, że nie ma sensorycznych dzwonków i gwizdków. Po drogach ten „wiecznie młody Niemiec” będzie biegał energicznie przez kolejne trzydzieści lat. Cóż, pomożemy Ci zachować jego wygląd dzięki naszym akcesoriom samochodowym.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów