Tuning Mercedes klasy S W140

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij
Artykuł: a025b
Hurtowe ceny
4.47/5 Głosów: 15
cena 58 PLN
-
+
Wszechstronny przedmiot! Je...
Wszechstronny przedmiot! Jest umieszczony na zwykłym wzmacniaczu kierunkowskazów. Kształt prostokątny, rozmiar 115mm na 50mm
Artykuł: a025k
Hurtowe ceny
4.75/5 Głosów: 8
cena 50 PLN
-
+
Wszechstronny przedmiot! Je...
Wszechstronny przedmiot! Jest umieszczony na zwykłym wzmacniaczu kierunkowskazów. Kształt owalny, rozmiar 94mm na 50mm
Artykuł: 97UN091SP

Proszę wybrać:

4.88/5 Głosów: 8
cena 173 PLN
-
+
Rozmiar przód 45cm x 5cm i...
Rozmiar przód 45cm x 5cm i tył 23cm x 5cm.
Emblemat tylny Mercedes S-class W140
Artykuł: A1407580058
Hurtowe ceny
/5 Głosów:
cena 83 PLN
-
+
Średnica: 85mm
Średnica: 85mm
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC14
Hurtowe ceny
3.75/5 Głosów: 4
cena 17 PLN
-
+

Oferujemy do zakupu tuning do Mercedesa 140 (Mercedes S-klass W140). Bezpłatna dostawa na terenie Ukrainy, dobrze zorganizowana dostawa do wszystkich krajów WNP i Europy. Hurt i detal, dostawy bezpośrednie bez marży pośrednich, własne magazyny w różnych krajach. Możesz kupić u nas w najlepszych cenach pokrowce na klamki do Mercedesa 140, osłony lusterek, mydelniczki i inne body kit od znanych producentów.

Mercedes-Benz W140: niewzruszony „słoń”

Jakie „imiona” nie zostały wymyślone dla tego imponującego, arystokratycznego „Niemca”! „Wałach”, „Dzik”, „Słoń”, „Stetoroket” - to wszystko o nim - Mercedes W140 (Mercedes 140). W eleganckich latach dziewięćdziesiątych nie chata, ani super gruby złoty łańcuch, ale pomysł „Bundesian” przemysłu samochodowego był wyznacznikiem Twojego sukcesu, bogactwa i „chłodu”.

Dlaczego mielibyśmy być zaskoczeni, że nawet teraz, po ponad dziesięciu latach, elegancki W140 spotyka na ulicach tak wiele pełnych podziwu spojrzeń? Wydawałoby się jednak, że nadszedł czas, aby uznać ją za moralnie przestarzałą pod każdym względem. ... ... Tak, ale nie w przypadku „stu czterdziestego” - jeśli jest przestarzały, to może ze względu na ergonomię. Nie ma oczywiście nawigacji, ekranów dotykowych (jaki rok "urodzenia" panowie ?!), niewielkich rozmiarów lusterek (można je wizualnie zwiększyć kupując u nas osłony lusterek Mercedesa 140), regulacje też są minimum . ... ... Ale czy to jest najważniejsze?

Na pierwszy rzut oka w mózgu pojawia się skojarzenie z granitowym cokołem - niezniszczalny, nie nadający się do noszenia ani czasu. Zaczynasz rozumieć, co dokładnie pociągało i przyprawiało o zawrót głowy właścicieli samochodów „lat dziewięćdziesiątych”.

Przecież standardy jakości były wtedy zupełnie inne: jeśli robili samochody, robili je sumiennie, a drewno było tylko drewnem, a skóra była skórą, po prostu stało się jasne, że ten samochód jest absolutnie niezawodny, nie pozwoli jesteś w dół. I nic, co gdzieś skrzypi, że na skórzanej tapicerce pojawiły się otarcia, że nie ma sensorycznych dzwonków i gwizdków. Po drogach ten „wiecznie młody Niemiec” będzie biegał energicznie przez kolejne trzydzieści lat. Cóż, pomożemy Ci zachować jego wygląd dzięki naszym akcesoriom samochodowym.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych