Tuning Mercedes

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Pokaż więcej kategorii
Цена
от до PLN
Zamknij
Towary
Nakładki na lusterko boczne auto Mercedes Sprinter W901
Artykuł: car0093
4.18/5 Głosów: 17
cena 163 PLN
-
+
Osłony lusterek bocznych au...
Osłony lusterek bocznych auta wykonane są z bardzo wytrzymałego i wysokiej jakości tworzywa ABS. Na akcesoria samochodowe nakładana jest chromowana powłoka, która nie boi się światła ultrafioletowego, ani drogich odczynników, ani mycia wysokociśnieniowego. W zestawie 2 klocki wyłącznie do tuningu Mercedesa Sprintera W901 wszystkich roczników modelowych. Produkcja - Carmos, Turcja
Chromowane osłony lusterek Mercedes W 124
Artykuł: car0118
3.63/5 Głosów: 19
cena 163 PLN
-
+
Chromowane nakładki mocowan...
Chromowane nakładki mocowane są nad obudową lusterka Mercedes (Mercedes) W 124 na dwustronnej taśmie amerykańskiej. Zestaw produktów wykonany jest przez turecką firmę Carmos ze stali wysokostopowej, która nie podlega negatywnym wpływom klimatycznym.
Mercedes Vito Nakładki na lusterka pod karbon DDU
Artykuł: ddd2558
4/5 Głosów: 7
cena 219 PLN
-
+
Sprzedam nakładki na luster...
Sprzedam nakładki na lusterka do Mercedesa Vito (Mercedes Vito) W638 można w najniższych cenach w Polsce i w Rosji. Wykonane z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego z nałożeniem na powierzchnię aqua druku pod karbon. Podana cena jest ceną za 2 nakładki.

Auto tuning Mercedes (Mercedes) będzie dać samochód specjalny, unikalny wygląd, podkreślić właściciela uzależnień samochodu i jego stanu.

Tu można kupić progi, lusterka, światła i długopisy, akcesoria do tuningu Mercedes sedan, pakietów chrom, spoilery, zestawy aerodynamiczne nadwozia i więcej kenguriny, że przekształcenia z zewnątrz i wewnątrz z samochodu w prawdziwe dzieła sztuki.

Tuning Mercedes samochody różnych marek jest dla nas priorytetem "DDaudio". Zwracamy szczególną uwagę nie tylko na różnych chromowanych akcesoriów, które poprawiają wygląd pojazdu i aerodynamiczny body kit, który zmieni Twoje wyobrażenie o wysoką wydajność oraz usprawnienie jego "przyjaciel żelaza".

Zapewniamy, że ...

  • Mamy najlepsze ceny w Polsce na wszystkie pozycje. Nie wierzysz? Spróbuj znaleźć gdzieś tańsze, a my zwrócimy Ci 110% różnicy!
  • Wszystkie akcesoria są oryginalne produkty wiodących światowych producentów. Nie sprzedajemy chińskich podróbek!
  • Wszystkie pakiety chrom i inne narzędzia do tuningu Mercedes wykonana jest z wysokiej jakości materiałów z najnowszym sprzętem. Produkty nie blakną i nie są objęte plamy z czasem, nie rdzewieją i nie boi się wilgoci, mrozu i słońca. Potwierdzeniem tego - firma gwarancją naszego sklepu - 5 lat!

.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.