Tuning Mercedesa Sprintera 2006-2018

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
12
Artykuł: MFG-MSP06

Jakie trzeba?:

cena 185 PLN
✅ W magazynie
-
+

Chromowane pakiety, body kit oraz akcesoria do tuningu Mercedes Sprinter 2006+ (Mercedes Sprinter 906), które można kupić w naszym sklepie internetowym DDaudio, są produkowane przez czołowych światowych producentów akcesoriów tuningowych. Kontaktując się z nami, masz gwarancję zadowolenia z asortymentu, jego jakości i terminów dostaw. Ponadto nikt na Ukrainie iw Rosji nie może zaoferować niższej ceny za przedstawione poniżej przedmioty.

Konkurencyjne zalety akcesoriów do tuningu Mercedesa Sprintera własnymi rękami

Gwarantujemy:

  • cały body kit do Mercedesa Sprintera W906 wykonany jest wyłącznie ze stali wysokostopowej w gatunku 314, która nie rdzewieje i nie traci połysku w kontakcie z agresywnymi mediami lub podczas pracy w trudnych warunkach klimatycznych;
  • na wszelkie okładziny, listwy, kenguryatniki, karoserie, relingi dachowe oraz pakiety chromowane posiadamy międzynarodowe i europejskie certyfikaty jakości potwierdzające bezpieczeństwo użytkowania oraz gwarantujące trwałość produktów;
  • tylko mamy najniższe ceny za cały przedstawiony asortyment, a jeśli nagle znajdziesz coś tańszego, zwrócimy Ci 110% różnicy;
  • produkt tuningowy Sprinter jest zawsze dostępny w naszym magazynie, więc trafi do Ciebie w Rosji, na Ukrainie czy Białorusi w dniu zamówienia w sklepie;
  • Wreszcie, na wszystkie produkty udzielamy 5-letniej gwarancji na utratę połysku i przedwczesne żółknięcie. Dlatego zapoznaj się ze zdjęciami, wybierz produkt i zrób zakupy w naszym sklepie - zawsze jest to opłacalne, wygodne i niezawodne.

Krótko o Mercedesie Sprinter 2006+ (311, 312, 313, 315, 316)

Historia Sprintera sięga 1995 roku. Jest to pojazd towarowy o niewielkim tonażu, którego stworzenie umożliwiło jego wszechstronne zastosowanie, od komfortowego przemieszczania się pasażerów po przewóz ładunków w różnych dziedzinach produkcji. Wypada korzystnie w porównaniu z wydajnością i wszechstronnością. Obecnie istnieje wiele modyfikacji tak popularnego samochodu (311, 312, 313, 314, 315, 316 itd.).

Jednak pomimo różnej nośności, wypełnienia i zdolności do jazdy w terenie łączy je jedna cecha - obecność agresywnego wyglądu i ostrych linii ciała. W momencie premiery Mercedesa Sprintera tuning samochodów dopiero zaczynał nabierać tempa. Ale dzisiaj jest mnóstwo opcji, zestawów do ciała i akcesoriów, które nadają mu osobowość i charakter.

Jaki zestaw body do Sprintera zalecamy kupić?

Na przykład możesz wyposażyć samochód w zderzak mocy lub jak to się nazywa „kenguryatnik”. I to nie jest luksus, a raczej konieczność. Ten spektakularny i przydatny dodatek przyjdzie z pomocą zarówno w lesie, jak iw terenie, miażdżąc pod sobą gałęzie i krzaki drzew, a także na autostradzie, chroniąc przed niedoszłymi kierowcami, którzy próbowali staranować.

Zapewniamy, że nie będą mieli dużo szczęścia, a nawet przy najkorzystniejszym wyniku wysiądą z rozerwanym nadwoziem, ponadto Twój samochód otrzyma tylko kilka lekkich i płytkich rys. Dlatego możemy śmiało powiedzieć, że tuning Sprintera 906 nie tylko uszlachetnia, ale także spełnia znaczną funkcję ochronną, zarówno dla nas, jak i dla właściciela samochodu.

Nieodzownym elementem pełnoprawnego tuningu, obok łuków ochronnych, są podnóżki (progi uchylne, platformy). Pomimo powszechnego przekonania, że ich celem jest jedynie wygodne wysiadanie i wsiadanie do pasażerów lub kierowcy, doskonale chronią one przed bocznymi uderzeniami boku nadwozia. Dodatkowo nadają efektowności każdemu modelowi, gdyż większość podnóżków wykonano ze stali szlachetnej, na którą dodatkowo zastosowano antypoślizgowe wkładki bieżnika.

Dostawa akcesoriów do tuningu Sprintera W906 na terenie całej Ukrainy

Wykonywane bezpłatnie przez dowolne firmy transportowe. Jednocześnie preferujemy New mail i Intime. Metody płatności są różne. Akcesoria możesz odebrać za pobraniem, dokonać przedpłaty na kartę bankową lub przelać pieniądze na rachunek bieżący.

Dostawa do innych krajów i Europy

Warunki zostały szczegółowo opisane w sekcji „Płatność i dostawa” w nagłówku serwisu. Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń lub zadaj je za pośrednictwem formularza opinii na stronie.

Decydując się na zakup listew chromowanych do tuningu Mercedesa Sprintera (Mercedes Sprinter) W906 w naszym sklepie internetowym na pewno będziesz zadowolony z obsługi, jakości, ceny i wydajności.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów