Tuning Mitsubishi L200 2006-2015

Oferujemy tuning dla Mitsubishi L200 hurtowo i detalicznie w najlepszych cenach w WNP. Współpracujemy również z internetowymi sklepami samochodowymi, korzystając z systemu dropshipping. Na terenie Ukrainy realizujemy bezpłatną dostawę, wysyłamy również akcesoria samochodowe do wszystkich krajów Europy i WNP.

Jakie tuningowe Mitsubishi L200 oferuje zakup w naszym sklepie samochodowym Daudio?

Nasz asortyment zawsze obejmuje:

  • Zestaw ochronny nadwozia - ta kategoria obejmuje boczne platformy, rury i progi, zabezpieczenie tylnego zderzaka, stalowe narożniki ochronne na zderzaku, kenguryatnik).
  • Relingi dachowe i bagażnik dachowy SUV (zwiększają powierzchnię użytkową i ładowność Mitsubishi).
  • Chromowane nakładki - dla piękna i ochrony. Na przykład długopisy na uchwytach zapobiegają zarysowaniom fabrycznych uchwytów. Nakładki na progi chronią karoserię przed korozją i uszkodzeniami w najbardziej wrażliwym miejscu.
  • Inne akcesoria samochodowe do tuningu to listwy, szklane krawędzie, osłony przeciwsłoneczne w salonie, dywaniki samochodowe, światła przeciwmgielne i inna optyka.

Krótka recenzja Mitsubishi L200 (Mitsubishi L200) z naszego sklepu tuningowego DD

To bardzo przejezdne i niezawodne samochody. Będąc za kierownicą L200, chcesz po prostu wjechać głębiej w zaspę lub nieprzeniknione bagno, a następnie, włączając napęd na cztery koła i blokując tylny mechanizm różnicowy, wydostać się stamtąd. W tej chwili czujesz się po prostu nadzwyczajnie. To tak, jakbyś był na czołgu. Prawie wszyscy mężczyźni, a czasem bardziej sprawiedliwy seks to lubi. Jak Mitsubishi L 200 pokonuje wzniesienia i zbocza? To jest coś!

SUV może wznosić się pod kątem około 35 stopni. A to, jak wiadomo z podręczników teorii samochodów, jest maksimum dla pojazdów kołowych. W L200 można zamontować wzmocnione zawieszenie, które średnio podnosi samochód - z 35 do 50 mm.

Można zamontować fajkę (urządzenie do uruchamiania silnika pod wodą), zderzaki mocy - przednie i tylne. W przednim zderzaku można zainstalować wyciągarkę. Nie zapomnij także o osłonach bocznych, które prezentowane są w dużym asortymencie, osłonie zderzaka oraz bagażniku do przewozu ładunków ponadgabarytowych.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów