Tuning Mitsubishi

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Pokaż więcej kategorii
Цена
от до PLN
Zamknij
Towary
Mitsubishi Outlander XL nakładki na klamki
Artykuł: car8111

Wybierz producenta:

4.42/5 Głosów: 12
cena 125 PLN
-
+
W magazynie z wycięciem pod...
W magazynie z wycięciem pod chip i bez niego
Nakładki na klamki tanie dla Mitsubishi L200 (Carmos, 4 szt.)
Artykuł: car8109

Wybierz producenta:

4/5 Głosów: 5
cena 144 PLN
-
+
Nakładki na klamki są niedr...
Nakładki na klamki są niedrogie wykonane przez turecką firmę ze stali wysokostopowej. akcesoria samochodowe spełniają wszystkie wymagania TUV, nie rdzewieją przez co najmniej 5-7 lat. Zawiera podszewkę tuningową 4 dla Mitsubishi.
Nakładki na klamki Mitsubishi ASX (zestaw)
Artykuł: car8111

Wybierz producenta:

4.38/5 Głosów: 8
cena 125 PLN
-
+
Oferujemy sprzedam nakładki...
Oferujemy sprzedam nakładki na klamki hurtowych i detalicznych w najlepszych cenach w Polsce i w Rosji. Cena detaliczna za komplet akcesoriów do tuningu. Producent - Turcja. Materiał - polerowana stal.
Nakładki na klamki (stalowe) Mitsubishi Grandis 2005↗
Artykuł: car8112

Wybierz producenta:

4.56/5 Głosów: 9
cena 125 PLN
-
+
Nakładki na pokrętło stalow...
Nakładki na pokrętło stalowe do tuningu Mitsubishi Grandis - to produkt, który cieszy się zasłużoną popularnością wśród kierowców na całym świecie. Ze względu na skład stali, technologii budowy i polerowania nakładki są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Producent - Turcja. Zestaw - 4 szt.

Jak poprawnie wymówić Mitsubishi tuning? Ogólnie rzecz biorąc, obecnie przyjęta rosyjskojęzyczna nazwa to tuning Mitsubishi. Chociaż w wypowiedziach ludzi częściej można usłyszeć „Mitsubishi” lub „Mitsubishi”. W zasadzie, zgodnie z zasadami wymowy języka japońskiego, bardziej poprawne jest „Mitsubishi” lub „Mitsubishi”. Ale imię zostało oficjalnie przyjęte.

W naszym sklepie samochodowym możesz kupić najbardziej zróżnicowany tuning do Mitsubishi:

Do tuningu Mitsubishi nasza firma oferuje wiele akcesoriów z bezpłatną wysyłką na Ukrainę:

  • relingi dachowe i bagażnik dachowy;
  • chromowane nakładki na zewnętrzne elementy nadwozia (lusterka, klamki, zderzak, drzwi, progi, tablica rejestracyjna, reflektory);
  • deflektor szyby, daszek, miotełka na muchy;
  • zderzak górny, spojler;
  • kenguryatnik i podnóżki (progi boczne, platformy, stopnie);
  • światła przeciwmgielne i inna optyka;
  • chlapacze, wycieraczki;
  • wszystko do tuningu wnętrza Mitsubishi (okładzina na torpedę, kierownica, osłona gałki zmiany biegów, zasłony na szyby samochodowe, osłony auta, materiały wygłuszające, car audio).

Krótki przegląd Mitsubishi z naszego sklepu tuningowego

Samochody światowej sławy marki pokazały się bardzo dobrze pod względem niezawodności, zdolności terenowych (dla SUV-ów), nowoczesności (pojazd elektryczny i-MiEV).

Linia samochodów Mitsubishi mieści się w innym przedziale cenowym - od opcji budżetowych (Lancer X w minimalnej konfiguracji) po droższe (Lancer X Evolution w topowej konfiguracji). Okazuje się, że samochód może kupić zarówno osoba przeciętna pod względem dochodów, jak i osoba dość zamożna.

Bez względu na to, jak niezawodny jest samochód, zawsze istnieją słabe punkty, o których należy pamiętać. Istnieją również pewne funkcje dotyczące samochodu. Nie znając ich, możesz znaleźć się w niezbyt przyjemnej sytuacji. Dlatego postępuj zgodnie z artykułami o Mitsubishi na naszej stronie internetowej, gdzie szczegółowo przeanalizujemy problemy i podamy rozwiązania.

Mamy nadzieję, że w naszym sklepie samochodowym nie tylko znajdziesz wiele przydatnych informacji i odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, ale także kupisz tuning w Mitsubishi.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.