Tuning Mitsubishi Lancer X 2008↗

2
Artykuł: mfg-mil08
cena 188 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
2
Artykuł: eva91554
cena 294 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
Zniżka
Artykuł: fl003

Wybierz odcień:

cena 52 PLN
✅ W magazynie
-
+
4
Artykuł: 4911111

Wybierz producenta:

cena 380 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
10
Artykuł: car8110

Wybierz producenta:

cena 174 PLN
✅ W magazynie
-
+
Bestseller
Artykuł: dd31884

Wybierz producenta:

cena 118 PLN
✅ W magazynie
-
+

Zestawy tuningowe do Mitsubishi Lancer X hurtowo i detalicznie. Przystępne ceny (zawsze niższe niż w innych salonach samochodowych w kraju), darmowa wysyłka, duży asortyment, aktualna dostępność towaru. Kupuj u nas akcesoria i oszczędzaj do 40%.

Jakie zestawy tuningowe do Mitsubishi Lancer X możesz u nas kupić?

W asortymencie naszego sklepu posiadamy ponad 20 modeli i 250 uniwersalnych produktów do Lancera:

  • Nakładki na progi do Mitsubishi to nie tylko ozdobny dodatek samochodowy, ale także ochronny. Parapety to najbardziej wrażliwa część ciała. Zadrapania od obcasów i drzwi pozostają na nich cały czas, a uszkodzenie lakieru prowadzi do korozji i próchnicy karoserii. Progi drzwi pomagają temu zapobiec.
  • Osłony lusterek - bardzo efektownie prezentują się na Mitsubishi Lancer w dowolnym kolorze i chronią plastikową obudowę przed uszkodzeniem.
  • Osłony na zderzaki są zarówno piękne, jak i praktyczne. Gdzie wkładamy torby, które wyjmujemy z bagażnika po kolejnej wycieczce do sklepu? Zgadza się - na krawędzi zderzaka. Bardzo ważna jest tutaj stalowa podkładka ochronna.
  • Tuning salonu to elastyczny samoprzylepny klej do torpedy. Ale pomimo swojej elastyczności są bardzo trwałe. I wyglądają całkiem fajnie. Obejrzyj zdjęcia w naszym katalogu.
  • Inne akcesoria i zestawy karoserii - gumowe dywaniki podłogowe i bagażnikowe, emblematy i naklejki, rolety przeciwsłoneczne itp. Asortyment jest stale aktualizowany.

Krótki program edukacyjny o Mitsubishi Lancer X ze sklepu samochodowego DDaudio

Maksymalne wyposażenie dostarczonego na Ukrainę samochodu japońskiego koncernu to tapicerka z tkaniny, reflektory halogenowe, a od 2009 roku - silnik o pojemności 1,8 litra. Dla porównania, w USA topowe konfiguracje Lancera X zawierają 2,4-litrowy silnik pod maską, szyberdach, skórzaną tapicerkę siedzeń, reflektory ksenonowe, system kontroli stabilności, system dźwiękowy RockFord z 6 głośnikami i subwoofer ... możesz wystawiać przez długi czas. Producent tłumaczy brak możliwości dostarczenia aut w bardzo bogatych konfiguracjach na Ukrainę tym, że ich cena byłaby bardzo wysoka, a liczba sprzedawanych aut niewielka. Chociaż z tym stwierdzeniem wielu mogłoby się spierać.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów