Tekstylne pokrowce na siedzenia

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Pokrowce na siedzenia wykonane z tkaniny

Pokrowce wewnętrzne to bardzo ważny element samochodów.

Zalety pokrowców z tkaniny.

Tkanina samochodowa jest często używana do tworzenia pokrowców na samochody. Jest to tkanina specjalnie zaprojektowana do wnętrz samochodowych. Ten rodzaj tkaniny różni się między sobą wytrzymałością, składem materiału i wyglądem. Może być bardzo wysokiej jakości i nadawać się do noszenia lub odwrotnie. Wybierając pokrowce z tkaniny na siedzenia samochodowe, ważne jest, aby znaleźć sklep, który jest gotów ręczyć za ich jakość.

Pokrowiec na siedzenie z tkaniny jest ważnym elementem samochodu i ma wiele zalet:

  • Chroń pojazd przed zanieczyszczeniami.
  • Możliwość całkowitego przekształcenia wnętrza samochodu.
  • Poszewki są oddychające, nie przegrzewają się na słońcu.
  • Dość budżetowe.

Jak widać ze specyfikacji, te obudowy mają świetny stosunek jakości do ceny.

Materiały i rodzaje.

Jeśli zastanawiasz się: „jak wybrać pokrowce na siedzenia samochodowe?”, To warto rozważyć kilka cech.

Po pierwsze, pokrowce na siedzenia samochodowe z tkaniny mają środkową i boczną tkaninę. Tkanka środkowa jest gęstsza niż tkanka boczna. Jest to konieczne, ponieważ uszkodzenie częściej spada na środek fotelika samochodowego. Nie możesz stworzyć okładki całkowicie z gwintów części środkowej. Ponieważ taki pokrowiec nie byłby rozciągliwy i szybko by się złamał.

Druga pozycja to tkanina samochodowa. Im bardziej naturalna tkanina jest użyta do stworzenia pokrowca na siedzenia samochodowe, tym lepsze pokrycie. W idealnym przypadku ilość materiałów syntetycznych w pokrowcu pozostaje minimalna.

Pokrowce na siedzenia wykonane z tkaniny do wnętrz samochodów dzielą się na dwa rodzaje:

  • Model. Bardzo wysokiej jakości, stworzone do konkretnego salonu, wyglądają drogo, zwykle montowane w samochodach premium.
  • Uniwersalny. Tańsze, można je zamontować na każdym samochodzie, są różne kolory, bardzo funkcjonalne.

Sklep internetowy DDaudio.

Sklep internetowy DDaudio to miejsce, w którym można kupić pokrowce z tkaniny w dobrej cenie i dobrej jakości. Wybór i zakup okładki nie zajmie dużo czasu i wysiłku. W przypadku zainteresowania pytaniami prosimy o kontakt telefoniczny. Nasi pracownicy są profesjonalistami i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Nasz sklep współpracuje wyłącznie z zaufaną firmą w zakresie produkcji akcesoriów samochodowych. Nasza reputacja jest dla nas ważna, ponieważ istniejemy na rynku motoryzacyjnym od ponad 15 lat.

Wysyłka i płatność

W naszym sklepie internetowym na terenie całej Ukrainy bardzo łatwo jest zamówić pokrowce z tkaniny samochodowej lub pokrowce na maskę . Ponadto dostarczamy towary do krajów europejskich. Towar płatny jest niezwłocznie lub przy odbiorze towaru za pobraniem.

Takie pokrowce to okazja dla każdego, kto chce zachować schludny wygląd wnętrza samochodu lub urozmaicić jego wygląd. W końcu pokrowce z tkaniny mogą zmienić samochód nie do poznania.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów