Pokrowce

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Aby zwiększyć konkurencyjność swoich produktów, producenci samochodów dokładają wszelkich starań, aby zminimalizować koszty. Często do tego celu stosuje się tańsze materiały do tapicerki. Właściciel nowego samochodu musi więc dokonać wyboru: przeciągnąć salon, poszukać innego wyjścia, czy zostawić go takim, jakim jest?

Oferujemy proste wyjście z tej sytuacji - zakup pokrowców na siedzenia samochodowe. W porównaniu z przewozem rozwiązanie to nie będzie wymagało od właścicieli samochodów dużych nakładów czasu i pieniędzy. Rezultat zrobi na Tobie wrażenie. Nasze pokrowce na modele charakteryzują się wysoką jakością i precyzyjnym dopasowaniem.

Przegląd rynku pokrowców na siedzenia samochodowe

SOYUZ-AUTO weszła na ukraiński rynek samochodowy ponad 4 lata temu. Jednym z najważniejszych zadań jest badanie zapotrzebowania na nasze produkty i ich działanie. Dlatego do produkcji używane są inne tkaniny, a także sztuczna skóra. Oczywiście produkty ze sztucznej skóry wyglądają stylowo, ale nie „oddychają”. Po drodze czują się niekomfortowo: w zimowe dni jest im zimno, w letnie dni wszystko się klei.


Firma "SOYUZ-AUTO" oferuje peleryny, w których na lądowiskach i na plecach używane są wysokiej jakości tkaniny samochodowe produkcji europejskiej. Dbamy o komfort każdego z naszych klientów.
Możesz zaktualizować wystrój i wnętrze samochodu za pomocą automatycznych pokrowców na siedzenia kierowcy i pasażera. To świetny sposób na zabezpieczenie tapicerki, dłuższą trwałość i poczucie nowości i komfortu w kabinie. Oferujemy zakup peleryn w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwoli na dokonanie wyboru najbardziej wymagającemu koneserowi piękna i komfortu.

Cechy oferowanych pokrowców

Dokładne dopasowanie pokrowców modelu zapewnia wykonanie pomiarów z konkretnego modelu samochodu oraz specjalna technologia ich wykonania. Aby uzyskać tkaniny samochodowe, producenci używają trwałych materiałów odpornych na zużycie. Zwykle jest to użycie miękkiego, naturalnego weluru z grubym włosiem i atrakcyjnym na zewnątrz, drogim gładkim żakardem lub gobelinem. Ten ostatni rodzaj materiału z włóknami syntetycznymi i organicznymi ma złożony splot i charakteryzuje się całkowitym brakiem włosia.

Produkty z tkanin samochodowych i sztucznej skóry

  • używane są tylko oryginalne europejskie materiały;
  • wysokiej jakości skóra ekologiczna jest używana z tyłu i po bokach pleców (z perforacją lub bez);
  • łatwe usuwanie plam i brudu za pomocą zwykłej wilgotnej gąbki.

Produkty gobelinowe

  • mocny i trwały;
  • łatwe do czyszczenia;
  • po czyszczeniu zachowuje kolory;
  • doskonały zamiennik fabrycznej tapicerki;
  • dostępne ze wszystkimi wymaganymi otworami na zagłówki i lokalizacjami poduszek powietrznych;
  • oparcie przedniego siedzenia z zamykanymi zamkami nad kieszeniami.

Produkty gobelinowe idealnie nadają się do pięknego i wygodnego wnętrza samochodu.

Korzyści z zakupu pokrowców na samochód

Tapicerka fabryczna ściera się, nasiąka potem, brudzi się papierosami i jedzeniem. Jeśli nie dbasz o stan wnętrza, to po 3-5 latach Twój samochód wygląda na odrapany. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest uzupełnienie wnętrza o oryginalne pokrowce na siedzenia samochodowe.

Przy wytwarzaniu produktów ze skóry ekologicznej brane są pod uwagę wszystkie cechy fotelika samochodowego. Produkowane są z miejscami na poduszki powietrzne siedzeń, z niezbędnymi podłokietnikami i zagłówkami, z zamkami w miejscach kieszeni z tyłu pleców. Istnieje kilka wariantów modeli SoyuzAvto wykorzystujących skórzane wstawki i tkaniny samochodowe. Różnią się wytrzymałością, mrozoodpornością, zachowaniem koloru, trwałością i przepuszczalnością powietrza.

W naszym sklepie internetowym możesz kupić wysokiej jakości pokrowce na siedzenia samochodowe w przystępnych cenach. Świadczymy usługi w zakresie montażu i dostawy produktów na terenie Kijowa i Ukrainy. Z nami Twój samochód pozostanie czysty i atrakcyjny.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów