Tuning Ford Connect 2002-2006

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
6
Artykuł: 34337

Wybierz kolor:

cena 260 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
6
Artykuł: hpb032

Wybierz bazę i typ nóżek:

cena 334 PLN
✅ W magazynie
-
+
11
Artykuł: hpc031

Wybierz bazę i typ nóżek:

cena 334 PLN
✅ W magazynie
-
+
Ford Connect Boczne rury BB002
1
Artykuł: dug756830

Wybierz bazę i średnica rury:

cena 1188 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Tylko u nas tuning Forda Transita Connect w najniższej cenie w WNP. Realizujemy dostawy na terenie Rosji, Białorusi i Ukrainy (bezpłatnie). Wszystkie produkty tuningowe są certyfikowane i objęte 5-letnią gwarancją.

Ford Transit Connect należy do pojazdów użytkowych, jest produkowany od 2002 roku i popularnością stoi między słynnym Transitem a Fiestą Van. Pomimo doskonałości jego walorów użytkowych zewnętrzna modernizacja nadwozia i tuning wnętrza tego samochodu przyniesie same korzyści.

Co oferujemy do tuningu Ford Transit Connect?

Tylko najlepsze akcesoria w najniższych cenach i najwyższej jakości:

  • Chromowane progi drzwiowe - chronią lakier przed ścieraniem i zapobiegają procesom korozji (więcej szczegółów o tym akcesorium, jego przeznaczeniu i montażu w rozdziale Progi ).
  • Nakładki na klamki - pozwolą na długi czas odłożyć w czasie wymianę standardowych klamek, które częściej niż inne części ulegają ścieraniu i uszkodzeniom mechanicznym.
  • Osłony na zamki drzwi, klapka wlewu paliwa, bagażnik, maska - to akcesorium jest bardzo istotne dla tuningu Forda, ponieważ zamki są jednym z najbardziej wrażliwych miejsc w samochodzie. W warunkach na naszych drogach krajowych, przy ciągłym używaniu kluczyka, szpilki larw bardzo szybko się zużywają, więc istnieje ryzyko, że pewnego dnia po prostu nie otworzymy samochodu. Ponadto takie stalowe akcesoria będą w każdym przypadku kosztować co najmniej 5 razy mniej niż wymiana zamków.
  • Tuning lusterek - z dodatkami stalowymi i plastikowymi, a także produktami ozdobionymi karbonowym wyglądem.
  • Listwy drzwiowe - zabezpieczą rolety nadwozia przed uszkodzeniem w wyniku ocierania się o kogoś na parkingu. Być może później trzeba będzie wyrzucić same wypraski, ale ciało nie ucierpi.
  • Relingi dachowe - dodatkowo zwiększą ładowność pojazdu.
  • Kangaryny i podnóżki - należą do zestawu zasilającego i są niezbędne do jazdy poza miastem.

Inne akcesoria do Ford Connect

Ponadto w naszym sklepie z autostrojeniem znajdziesz podkładki pod stopy i reflektory, tablicę rejestracyjną, szyby, torpedę, dźwignie zmiany biegów i wiele więcej. Ponadto radzimy zwrócić uwagę na nasze materiały dźwiękochłonne Shumoff , które są obecnie uważane za najlepsze pod względem ceny / jakości / wydajności.

Dlatego jeśli szukasz akcesoriów do tuningu Ford Transit Connect (Ford Transit Connect), uwierz mi, mamy coś do zaoferowania. Cóż, nasze ceny są poza konkurencją, o czym możesz się przekonać, przewijając stronę w dół.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów