Tuning Ford Connect 2002-2006

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij
Artykuł: 34337

Wybierz kolor:

cena 267 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
Kliknij więcej, aby zobaczy...
Kliknij więcej, aby zobaczyć kolory
Artykuł: 2620601
cena 344 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
jest szary, czarny i beżowy
jest szary, czarny i beżowy
Gałka zmiany BIEGÓW Ford Connect, aluminium
Artykuł: 2620003
cena 219 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-14 dni
Kulista gałka dźwigni zmian...
Kulista gałka dźwigni zmiany biegów przeznaczona jest do tuningu wnętrza Forda Connect, wykonana z aluminium, łatwa w montażu i przyjemna w dotyku. Zawiera szczegółowe instrukcje instalacji.
Artykuł: FRD-205
cena 69 PLN
✅ W magazynie
-
+
Chlapacze przednie do Ford...
Chlapacze przednie do Ford Connect wykonane są z wysokiej jakości plastiku i gumy w przeciwieństwie do większości swoich rówieśników, nie kruche. Oni nie boją się uderzeń o duże kamienie lub nieostrożnego tarcia o krawężniki.
Artykuł: FRD-206
cena 69 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-14 dni
Tylne błotniki do Forda Con...
Tylne błotniki do Forda Connect myśli wytrzymałościowe i właściwości użytkowych mogą być stosowane w pomieszczeniach z kontynentalnym klimatem (tam, gdzie występują nagłe zmiany temperatury). Nie boją się mrozów!
Artykuł: SP-S-22
cena 107 PLN
✅ W magazynie
-
+
Zainstalowany na taśmę dwus...
Zainstalowany na taśmę dwustronną. Materiał - pleksi o wysokiej wytrzymałości. Cena za komplet 2 owiewek.
Artykuł: skp009

Wybierz bazę samochodu:

cena 419 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
Trzy nogi podporowe, dwa pu...
Trzy nogi podporowe, dwa punkty mocowania. Pełna długość szyn 163 (krótka podstawa) i ?? (na podstawie maxi) Odległość między otworami wynosi 77 cm (podstawa krótka) i ?? cm (podstawa Maxi). Samozaciskowy punkt tylny
Artykuł: hpb032

Wybierz bazę i typ nóżek:

cena 343 PLN
✅ W magazynie
-
+
Trzy nogi podporowe, dwa pu...
Trzy nogi podporowe, dwa punkty mocowania Odległość między otworami - 77 cm (podstawa krótka) i 50 cm (podstawa Maxi). Samozaciskowy punkt tylny
Artykuł: hpc031

Wybierz bazę i typ nóżek:

cena 343 PLN
✅ W magazynie
-
+
Trzy nogi podporowe, dwa pu...
Trzy nogi podporowe, dwa punkty mocowania Odległość między otworami - 77 cm (podstawa krótka) i 50 cm (podstawa Maxi). Samozaciskowy punkt tylny
Osłona przednia (kangurin) Ford Connect WT004
Artykuł: dug60782

Wybierz średnica rury:

cena 1104 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-15 dni
Osłona przednia (kengurin)...
Osłona przednia (kengurin) - najbardziej praktyczny tuning Ford Transit Connect. Jest to konstrukcja typu „podkowa z zębami”, która chroni zderzak, maskę, osłonę chłodnicy i podwozie przed uszkodzeniem. Mocowane w standardowych miejscach nadwozia dostarczonych w fabryce.
Ford Connect 2002-2006 Kenguryatnik WT007 (stal)
Artykuł: dd61779
cena 990 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 1-4 dni
Materiał - stal nierdzewna...
Materiał - stal nierdzewna 304, wzmocniona konstrukcja.

Tylko u nas tuning Forda Transita Connect w najniższej cenie w WNP. Realizujemy dostawy na terenie Rosji, Białorusi i Ukrainy (bezpłatnie). Wszystkie produkty tuningowe są certyfikowane i objęte 5-letnią gwarancją.

Ford Transit Connect należy do pojazdów użytkowych, jest produkowany od 2002 roku i popularnością stoi między słynnym Transitem a Fiestą Van. Pomimo doskonałości jego walorów użytkowych zewnętrzna modernizacja nadwozia i tuning wnętrza tego samochodu przyniesie same korzyści.

Co oferujemy do tuningu Ford Transit Connect?

Tylko najlepsze akcesoria w najniższych cenach i najwyższej jakości:

  • Chromowane progi drzwiowe - chronią lakier przed ścieraniem i zapobiegają procesom korozji (więcej szczegółów o tym akcesorium, jego przeznaczeniu i montażu w rozdziale Progi ).
  • Nakładki na klamki - pozwolą na długi czas odłożyć w czasie wymianę standardowych klamek, które częściej niż inne części ulegają ścieraniu i uszkodzeniom mechanicznym.
  • Osłony na zamki drzwi, klapka wlewu paliwa, bagażnik, maska - to akcesorium jest bardzo istotne dla tuningu Forda, ponieważ zamki są jednym z najbardziej wrażliwych miejsc w samochodzie. W warunkach na naszych drogach krajowych, przy ciągłym używaniu kluczyka, szpilki larw bardzo szybko się zużywają, więc istnieje ryzyko, że pewnego dnia po prostu nie otworzymy samochodu. Ponadto takie stalowe akcesoria będą w każdym przypadku kosztować co najmniej 5 razy mniej niż wymiana zamków.
  • Tuning lusterek - z dodatkami stalowymi i plastikowymi, a także produktami ozdobionymi karbonowym wyglądem.
  • Listwy drzwiowe - zabezpieczą rolety nadwozia przed uszkodzeniem w wyniku ocierania się o kogoś na parkingu. Być może później trzeba będzie wyrzucić same wypraski, ale ciało nie ucierpi.
  • Relingi dachowe - dodatkowo zwiększą ładowność pojazdu.
  • Kangaryny i podnóżki - należą do zestawu zasilającego i są niezbędne do jazdy poza miastem.

Inne akcesoria do Ford Connect

Ponadto w naszym sklepie z autostrojeniem znajdziesz podkładki pod stopy i reflektory, tablicę rejestracyjną, szyby, torpedę, dźwignie zmiany biegów i wiele więcej. Ponadto radzimy zwrócić uwagę na nasze materiały dźwiękochłonne Shumoff , które są obecnie uważane za najlepsze pod względem ceny / jakości / wydajności.

Dlatego jeśli szukasz akcesoriów do tuningu Ford Transit Connect (Ford Transit Connect), uwierz mi, mamy coś do zaoferowania. Cóż, nasze ceny są poza konkurencją, o czym możesz się przekonać, przewijając stronę w dół.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów