Tuning Forda

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Model
Kategorie produktów
Цена
от до PLN

Oferujemy do kupienia tuningowego Forda (Forda) w najlepszych cenach na Ukrainie, w Rosji i Białorusi. Dajemy gwarancję niskich cen i wysokiej jakości wszystkich części zamiennych prezentowanych w naszym sklepie auto tuning.

Przez wiele lat pracy nie otrzymaliśmy ani jednej reklamacji dotyczącej jakości towaru czy poziomu obsługi. Będziemy Ci bardzo wdzięczni, jeśli dołączysz do naszej przyjaznej firmy. Ze swojej strony obiecujemy upominki każdemu klientowi, oferujemy specjalne warunki pracy dla klientów hurtowych oraz udzielamy pięcioletniej gwarancji na wszystkie części do forda.

Tuning Ford: bogaty asortyment

  • Spoiler, deflektor, zderzak i inny aerodynamiczny zestaw karoserii, który nada Twojemu samochodowi bardziej stylowy wygląd i poprawi prowadzenie przy dużych prędkościach.
  • Progi do Forda, a także inne pakiety chromowane: do lusterek, bagażnika, zderzaka, przeciwmgielne i konwencjonalne reflektory, klamki.
  • Listwy karoserii i drzwi, chromowane listwy na szyby boczne.
  • Power kit - kangaryny chroniące ciało podczas jazdy w terenie, podnóżki chroniące auto w przypadku zderzeń bocznych.
  • Relingi dachowe zwiększające nośność samochodu.
  • Dekoracyjne nakładki na panele do tuningu wnętrza.

Dodatkowo zaprezentowaliśmy wyciszenie dla Forda w najbardziej atrakcyjnych cenach. Możesz także dokupić folię do nadruku aqua do zdobienia plastikowych elementów wnętrza, obudów lusterek bocznych, klamek drzwi i innych części Forda.

(Dostawa na Ukrainę - bezpłatnie w ciągu 1-3 dni, do innych krajów - do 2 tygodni)

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów