Tuning Ford Connect 2006-2009

4
Artykuł: 36831

Wybierz kolor:

cena 208 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
7
Artykuł: 2620601
cena 321 PLN
✅ W magazynie
-
+
11
Artykuł: hpc031

Wybierz bazę i typ nóżek:

cena 311 PLN
✅ W magazynie
-
+
6
Artykuł: hpb032

Wybierz bazę i typ nóżek:

cena 311 PLN
✅ W magazynie
-
+

Tylko tutaj tuning Ford Connect w cenie detalicznej w cenach hurtowych iz bezpłatną wysyłką do dowolnego regionu. Mamy nie tylko najlepsze ceny, ale także najwyższą jakość wszystkich produktów samochodowych.

Tuning Ford Connect (Ford Connect): co kupić?

Wraz z wydaniem pojazdu użytkowego producenci wyraźnie oszczędzili na niektórych szczegółach. Dlatego niezbędne akcesoria można nazwać:

  • Chlapacze przednie - jazda bez nich przyczynia się nie tylko do zabrudzenia dna, ale także do zrzucenia lakieru i cynkowania frontu progów, co powoduje ich przedwczesną korozję. A stąd druga bardzo potrzebna część samochodowa ...
  • Progi drzwiowe - chronią te części karoserii przed rdzewieniem i dodają efektownego wyglądu.
  • Kłódki to jeden ze słabych punktów samochodu użytkowego, dlatego jeśli nie chcesz mieć problemów z otwieraniem / zamykaniem drzwi, koniecznie kup akcesoria ochronne.
  • Produkty do karoserii - będą potrzebne do wewnętrznych części maski, które są szczególnie podatne na rdzewienie we wszystkich modyfikacjach Ford Connect.
  • Nakładki na panel - jakość plastikowego wykończenia wnętrza auta budzi duże wątpliwości, dlatego radzimy od razu kupić nakładki dekoracyjne, które są niedrogie i wytrzymałe.

Również nasz sklep samochodowy oferuje wiele innych akcesoriów do tuningu Ford Connect (Ford Connect) w najniższych cenach na Ukrainie iw Rosji. Zapraszamy do samodzielnej weryfikacji poprzez przewijanie strony w dół.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów