Tuning Forda Transita 2000-2014

14
Artykuł: 36719

Wybierz kolor:

cena 242 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
4
Artykuł: pol038

Wybierz rok samochodu:

cena 99 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
12
Artykuł: hpc087

Wybierz typ концевиков:

cena 346 PLN
✅ W magazynie
-
+
5
Artykuł: hpb088

Wybierz typ концевиков:

cena 346 PLN
✅ W magazynie
-
+
3
Artykuł: 4724-530
cena 663 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Szukasz tuningu Forda Transita? W takim razie nie spiesz się, aby opuścić nasz sklep, w którym masz gwarancję niskich cen i jakości na wszystkie prezentowane poniżej produkty. Nasza firma Digital Designs jest największym importerem towarów do tuningu samochodów, co oznacza, że możemy zaoferować najkorzystniejsze ceny, a także dostawę do dowolnego regionu WNP.

Tuning Forda Transita: zalety zakupu u nas

Tylko nasza firma zapewni Państwu:

  • Obsługa jest na najwyższym poziomie.
  • Wygodny interfejs sklepu.
  • Gwarancja niskich cen (jeśli znajdziesz taniej - zwrócimy 110% różnicy).
  • Tylko towar wysokiej jakości od czołowych światowych producentów (bez Chin) a na potwierdzenie jakości - pięcioletnia gwarancja na każdy element.
  • Dostawa na Ukrainie jest całkowicie bezpłatna i bez przedpłaty. Mieszkańcy Moskwy i Petersburga również płacą za produkt dopiero po jego otrzymaniu.
  • Wysyłki do innych regionów Rosji, Białorusi i innych krajów są realizowane tylko po dokonaniu płatności na nasze konto w dowolny dogodny dla Ciebie sposób. I nawet biorąc pod uwagę koszt dostawy, nasze ceny są najkorzystniejsze w porównaniu do innych sklepów tuningowych.

Co oferujemy?

Z pomocą akcesoriów prezentowanych w naszym sklepie internetowym będziesz mógł własnoręcznie podstroić Forda Transita, a w razie potrzeby doradzimy i pomożemy.

Kupisz u nas stalowe i plastikowe nakładki na różne elementy karoserii samochodu, nakładki na panel tuningowy wnętrza, zestawy aerodynamiczne i wzmacniające karoserię, folie i sprzęt do aquaprintingu, materiały dźwiękochłonne oraz kosmetyki samochodowe. Asortyment sklepu jest na bieżąco uzupełniany i aktualizowany, dlatego jeśli nie znalazłeś w naszym katalogu tuningu do swojego Forda Transita, to wystarczy zadzwonić pod numery wskazane w dziale „kontakty” lub skorzystać z usługi konsultacji online.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów