Tuning Nissana Uwaga 2012

5
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 154 PLN
✅ W magazynie
-
+
4
Artykuł: car0230

Wybierz producenta:

cena 235 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 7-14 dni
Produkt uniwersalny
Artykuł: CFC15
cena 12 PLN
⛔ Brak w magazynie, na zamówienie 10-14 dni

W naszym sklepie tuningowym Nissan Note znajdziesz katalogi najbardziej odpowiednich akcesoriów do samodzielnego montażu: okładziny elementów karoserii i wnętrza, listwy, relingi dachowe, bagażnik, dywaniki itp. Jeśli kupisz u nas body kit, to na wszystko będzie miał gwarancję, aw przypadku awarii koniecznie zostanie wymieniony na nowy.

Jeśli niezbędne akcesoria nie są dostępne w magazynie (co jest niezwykle rzadkie), można je zamówić.

Jak kupić tuning do Nissana Note 2012+ w sklepie samochodowym Daudio?

Jeśli odwiedzasz tę witrynę po raz pierwszy, wpisz swój adres e-mail i uzyskaj natychmiastową zniżkę na zakup. Dla innych kupujących obowiązuje łączna zniżka pod warunkiem rejestracji na stronie. Nie chcesz tracić na to czasu? Następnie kliknij ikonę koszyka w lewym dolnym rogu pod produktem i umieść ofertę jednym kliknięciem - po numerze telefonu.

Dostawa zestawu do nadwozia i wnętrza Nissana Note odbywa się nie tylko w dużych miastach, takich jak Kijów, Odessa, Charków, Mikołajów, Zaporoże. Części zamienne do wszystkich miejscowości Ukrainy wysyłamy BEZPŁATNIE, a także do innych krajów. Możliwy jest zakup hurtowy (więcej szczegółów w sekcji "Dla hurtowników" w nagłówku strony).

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów