Tuning Nissana Qashqai 2010-2014

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
4
Artykuł: dd46774

Wybierz kolor:

cena 261 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
10
Artykuł: skp030
cena 410 PLN
✅ W magazynie
-
+
9
Artykuł: hpb959

Wybierz typ nóżek:

cena 299 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Nie wiesz, jak zrobić tuning Nissana Qashqai własnymi rękami? Oferujemy zakup zestawu do Qashqai w naszym sklepie i samodzielną instalację, bez angażowania zewnętrznych specjalistów. Ponadto do każdego produktu dołączone są szczegółowe instrukcje, dzięki czemu instalacja nie sprawi Ci problemów i zajmie minimum czasu.

Jaki tuning oferujemy w Nissanie Qashqai?

  • zestaw ochronny: kangury i podnóżki (chronią nadwozie i dno przed uszkodzeniem podczas najechania na krawężniki, w przypadku lekkich wypadków podczas jazdy po złej drodze);
  • relingi dachowe i poprzeczki na nich;
  • chromowane listwy progowe, klamki, reflektory i inne elementy nadwozia (pełnią funkcję dekoracyjno-ochronną);
  • wysokiej jakości tuning salonu Qashqai.

Wszystkie akcesoria samochodowe, które widzisz w naszym sklepie DDaudio to wysokiej jakości certyfikowane produkty produkcji tureckiej, amerykańskiej i polskiej. Na przykład na tuning ochronny Nissana Qashqai dajemy dożywotnią gwarancję odporności na rdzę. Podobnie jak w przypadku innego stalowego zestawu nadwozia, jego żywotność nie jest ograniczona do jednego sezonu i jest obliczana na 3-7 lat (w zależności od właściwej pielęgnacji).

W tym dziale sklepu można znaleźć akcesoria samochodowe do samochodów wyprodukowanych po 2010 roku. Asortyment do wcześniejszych modeli można obejrzeć przechodząc do działu Tuning Nissan Qashqai (2007-2010).

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów