Tuning Nissana Qashqai 2007-2010

12
Artykuł: hpc358

Wybierz typ nóżek:

cena 326 PLN
✅ W magazynie
-
+

Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną tuningu Nissana Qashqai 2007, 2008, 2009, 2010: zestaw ochronny, nakładki na zderzak, zestaw chromowany, optyka, spoiler, relingi dachowe, bagażnik i wiele innych. Wszystkie towary samochodowe i części zamienne prezentowane w katalogu to produkty znanych marek, które zwracają uwagę na niezawodność i bezpieczeństwo. W tańszych analogach i chińskich podróbkach producenci są zainteresowani obniżeniem kosztów produkcji, najmniej zaś kwestiami funkcjonowania i czasu działania. Dlatego uważaj, aby nie oszczędzać na bezpieczeństwie i jakości produktu.

Dostawa i płatność za tuning Nissana Qashqai 2007, 2008, 2009, 2010 w sklepie samochodowym Ddaudio

Dostawa - na cały świat, na terenie Ukrainy dla zamówień powyżej 3000 UAH - gratis. Możesz wybrać dowolną firmę transportową, ale zalecamy preferowanie Nova Poshta.

Sposoby płatności za akcesoria do Nissana Qashqai 2008, 2007, 2009, 2010 - również dowolne - konto bieżące, karta bankowa, płatność przy odbiorze, płatność za odbiór z magazynu, pieniądze internetowe.

Współpracujemy nie tylko z dużymi miastami Ukrainy (Kijów, Charków, Odessa, Nikołajew, Chersoń itp.), ale również wysyłamy części zamienne w najdalsze zakątki kraju.

Nie znalazłeś akcesorium, którego szukasz? W naszym sklepie tuningowym specjaliści Nissan Qashqai pracują jako konsultanci, którzy opierając się na katalogu części samochodowych, dobiorą dokładnie te części, które są opracowane z uwzględnieniem cech technologicznych Twojego modelu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów