Tuning Nissana Qashqai 2014-2021

6
Artykuł: nsn515, nsn514

Wybierz pakiet:

cena 145 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Możesz kupić u nas tuning Nissana Qashqai (Nissan Qashqai 2014, 2015, 2016) w cenie hurtowej. Najkorzystniejsze ceny nie tylko na Ukrainie, ale także w WNP. Darmowa wysyłka, ponad 300 akcesoriów tuningowych, gwarancja na wszystkie produkty samochodowe.

Jaki tuning Nissana Qashqai 2014, 2015, 2016 można znaleźć w sklepie samochodowym DDaudio?

  • Power body kit - tylne i przednie zderzaki chroniące karoserię podczas jazdy w terenie, podnóżki-progi (sprzedawane w zestawie).
  • Wykładziny z chromowanego tworzywa sztucznego i stali - montowane są nie tylko do dekoracji, ale również do ochrony elementów karoserii przed zarysowaniami. W sprzedaży nakładki do tuningu Nissan Qashqai 2014+ progi, lusterka, klamki, zderzaki itp.
  • Szyny i bagażnik - w celu zwiększenia nośności crossovera.
  • Akcesoria tuningowe do wnętrz - pokrowce na siedzenia, gumowe czeskie dywaniki podłogowe i bagażnika, ozdobne listwy na desce rozdzielczej, rolety okienne chroniące przed słońcem.

Recenzja Nissana Qashqai 2014, 2015, 2016 ze sklepu samochodowego DDaudio

Ten crossover to dynamiczny, czysty, jasny zdobywca miejskich i podmiejskich tras. Zaskakująco łączy zalety rodzinnego hatchbacka i możliwości SUV-a. Imponujący prześwit pozwoli Ci nie myśleć o przeszkodach, a doskonałe prowadzenie zapewnia napęd na wszystkie koła i wspomaganie stabilności kierunkowej.

Właściciel Qashqai nie szuka tradycjonalizmu. Pojawiający się na drodze samochód przyciąga spojrzenia innych połączeniem jednocześnie elegancji i agresywności.

Pierwszy Nissan Qashqai został wypuszczony w 2006 roku, a dwa lata później pojawił się siedmiomiejscowy Qashqai 2. Crossover został nazwany na cześć koczowniczego plemienia żyjącego w południowo-zachodnim Iranie.

Samochód produkowany jest z napędem na przednie i na wszystkie koła. To pięciomiejscowy crossover klasy golfowej. Skupiony na ludziach, którzy przede wszystkim cenią wolność. Macrohatchback najlepiej nadaje się do miasta. Jej wysokie podesty pozwolą bez problemu wjechać na krawężnik, ominąć niewielką przeszkodę. Zwinność i wytrzymałość przyjemnie cieszy i sprawia, że jazda po metropolii jest niezwykle wygodna. Wnętrze auta zapewnia przyjemny komfort akustyczny. Zgrabne linie w połączeniu z męskim wyglądem ciała nie pozwolą Ci przejść obok. A dokonując tuningu Nissana Qashqai 2014, 2015, 2016 za pomocą naszych akcesoriów, sprawisz, że crossover będzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Na szczególną uwagę zasługuje ergonomia fotela kierowcy. Elementy panelu sterowania umieszcza się tak wygodnie i prosto, jak to tylko możliwe.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów