Tuning Opla Insignia 2008-2017

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
7
Artykuł: eva74118
cena 291 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
2
Artykuł: eva74128
cena 291 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
2
Artykuł: eva741181
cena 291 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Tuning do Opla Insignia 2008-2017 (Opel Insignia): stalowe i chromowane nakładki na lusterka, nakładki na progi, dywaniki gumowe we wnętrzu i bagażniku, rolety przeciwsłoneczne, aerodynamiczny body kit (spojler, listwy progowe, listwy przód i tył) . Dostawa na terenie Ukrainy, a także dostawa do wszystkich regionów WNP i Europy.

Tuning Opla Insignia 2008-2017: czy jest to konieczne, czy nie? A co sprawia, że ten model Opla jest atrakcyjny?

Stosunkowo niedawno rynek samochodów klasy D cieszył się premierą Opla. Wydawałoby się, że no cóż, co jeszcze można tu zobaczyć, co nie jest złe od sprawdzonej marki, która od wielu lat produkuje niezawodne niemieckie samochody? Najnowsza Astra, Corsa, Zafira, Vectra? Ale nie zgadniesz! Nazywał się Insignia i powinien przenieść Opla na zupełnie inny poziom w umysłach kupujących, zarówno dzięki swoim dzwonkom i gwizdom, jak i cenie.

  • Strojenie techniczne Insignia raczej nie będzie potrzebne...

Samochód Opel Insignia można wręcz nazwać perfekcyjnym z technicznego punktu widzenia: innowacyjny system FlexRide, który odpowiada za dostosowanie podwozia do zmieniających się warunków i stylu jazdy. Z jego pomocą stało się możliwe wybranie 1 z 3 trybów, zaczynając od sportu, a kończąc na najwygodniejszym dla Ciebie. Kolejną innowacją, która jest jednocześnie jedną z zalet wśród konkurencji, jest ultranowoczesny adaptacyjny napęd na wszystkie koła, który zapewnia doskonałą stabilność na drodze w najtrudniejszych warunkach. Rzadki w tej klasie samochodów system można nazwać trybem Drive Control Mode, który „uczy” kierowcę sposobem pozyskiwania informacji ze wszystkich elementów podwozia. A to nie wszystko, co Opel Insignia może zaoferować swoim klientom. Dość zauważyć, że większość kolegów z klasy po prostu nie jest w stanie jej zaoferować, a jeśli już, to po zupełnie innych cenach.

  • Komfort i tuning wnętrza Opla Insignii

Jeśli chodzi o jakość i komfort wystroju wnętrza, Opel Insignia również spełnia najwyższe standardy klasy premium. Bezbłędne spasowanie paneli i części, przyjemne w dotyku powierzchnie, materiały najwyższej jakości, nieco wysunięta w stronę kierowcy tablica przyrządów oraz elektronika, która odpowiada za niemal wszystkie regulacje. Listę zalet można ciągnąć dość długo. A najważniejsze jest to, że stopień bezpieczeństwa, jaki gwarantuje właścicielowi Insignia, przekracza wszelkie pochwały. Ten model otrzymał ocenę „doskonałą” od egzaminatorów EuroNCAP i raczej nie będziesz potrzebować tuningu wnętrza Opla. Dlatego zalecamy zwrócenie uwagi na zewnętrzne strojenie Insigni.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów