Tuning Opel Insignia latach 2010-2017

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Opel Insignia Chromowane nakładki na klamki
Artykuł: car2012

Wybierz producenta:

4.11/5 Głosów: 9
cena 94 PLN
-
+
Opel Insignia latach 2010-2017 Kratka na repeater `Owal` (2 szt., ABS)
Artykuł: a025k
4.2/5 Głosów: 10
cena 38 PLN
-
+
Uniwersalna nowa! Stawia na...
Uniwersalna nowa! Stawia na pełny etat repeater kierunkowskazy. Owalny kształt, rozmiar 94mm na 50mm
Opel Insignia latach 2010-2017 Kratka na repeater `Prostokąt` (2 szt., ABS)
Artykuł: a025b
4.43/5 Głosów: 14
cena 44 PLN
-
+
Uniwersalna nowa! Stawia na...
Uniwersalna nowa! Stawia na pełny etat repeater kierunkowskazy. Prostokątny kształt kształt, rozmiar 115mm na 50mm

Tuning dla Opla Insignia 2010+ (Opel Insignia): stalowe i chromowane nakładki na lusterka, progi drzwi, gumowe dywaniki i bagażnik, rolety przeciwsłoneczne, aerodynamiczny zestaw karoserii (spojler, boczne progi, przednia i tylna listwa). Bezpłatna dostawa na terenie całej Ukrainy, jak również dostawa do wszystkich regionów WNP i Europy.

Tuning Opel Insignia 2010+: potrzebny czy nie? A dlaczego ten Opel jest atrakcyjny?

Niedawno rynek samochodów klasy D był zadowolony z premiery Opla. Byłoby poddane, no cóż, co jeszcze można zobaczyć nowego od dobrej sprawdzonej marki, która produkuje niemieckie samochody o wysokiej niezawodności od ponad roku? Najnowsza Astra, Corsa, Zafira, Vectra? Ale nie zgadniesz! Nazywała się - Insignia i musi wprowadzić Opla na zupełnie inny poziom w świadomości nabywców, zarówno pod względem dzwonków i gwizdków, jak i ceny.

  • Techniczne strojenie Insignia raczej nie będzie potrzebne ...

Opel Insignia jest właściwie technicznie doskonały: innowacyjny system FlexRide, który odpowiada za dostosowywanie podwozia do zmieniających się warunków i stylu jazdy. Z jego pomocą stało się możliwe wybranie 1 z 3 trybów, począwszy od sportowych, a skończywszy na najbardziej wygodnych dla Ciebie. Kolejną innowacją, która jest jednocześnie jednym z atutów wśród konkurentów, jest ultranowoczesny adaptacyjny napęd na wszystkie koła, który zapewnia doskonałą stabilność na drodze w najtrudniejszych warunkach. Rzadki system w tej klasie samochodów można nazwać trybem Control Drive Mode, który „bada” kierowcę, sposobem na uzyskanie informacji ze wszystkich elementów podwozia. A to nie wszystko, co Opel Insignia może zaoferować swoim klientom. Wystarczy wskazać, że większość kolegów po prostu nie jest w stanie tego zaoferować, a jeśli to oferują, to są to zupełnie inne ceny.

  • Komfortowy Opel Insignia i tuning wnętrza

Jeśli chodzi o jakość i komfort wykonania wnętrza, Opel Insignia również spełnia najwyższe standardy premium. Nienaganne spasowanie paneli i części, przyjemne w dotyku powierzchnie, materiały najwyższej jakości, deska rozdzielcza lekko zwrócona w stronę kierowcy oraz elektronika, która odpowiada za niemal wszystkie regulacje. Lista korzyści może trwać dość długo. A co najważniejsze, stopień bezpieczeństwa gwarantowany właścicielowi Insigni przewyższa wszelkie pochwały. Model ten uzyskał ocenę „doskonały” od egzaminatorów EuroNCAP i nie będziesz potrzebować strojenia salonu Opla. Dlatego zalecamy zwrócenie uwagi na zewnętrzne strojenie Insigni.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.