Tuning Opla

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN

Tuning Opel, nasz sklep internetowy z akcesoriami samochodowymi, oferuje najniższą i najbardziej uczciwą cenę na Ukrainie, w Rosji i na Białorusi. W asortymencie znajdują się listwy chromowane, listwy ochronne, relingi dachowe, folie do nadruków wodnych, materiały do izolacji akustycznej i cieplnej, a także wiele innych artykułów do wnętrza i nadwozia Opla.

Wielu entuzjastów samochodów marki Opel wie, że zderzak samochodu jest wykonany z tworzywa sztucznego i jest bardzo delikatny podczas silnych mrozów. Z tego powodu właściciele samochodów bardzo często mają do czynienia ze tuningiem zderzaka Opla. Oprócz tego niezbędną częścią tuningu Opla jest instalacja wysokiej jakości progów drzwi.

Akcesoria do tuningu Opla

Tuning samochodu Opla to żmudna praca, która wymaga specjalnego, indywidualnego podejścia. Prawidłowe działania pomogą stworzyć indywidualny i oryginalny styl z niepozornego wyglądu.

Nasz sklep internetowy oferuje następujące części do tuningu Opla:

 • obicie lusterek, drzwi, bagażnika i innych detali auta nada samochodowi oryginalności na zdjęciu i doda „radości”;
 • kenguryatniki będą chronić przód samochodu podczas jazdy w terenie lub podczas kolizji;
 • progi boczne ochronią boczną część samochodu, a także pomogą komfortowo dostać się do wnętrza auta osobom starszym czy dzieciom;
 • deflektory to doskonałe rozwiązanie podczas złej pogody;
 • nakładki na panele, zasłony i pokrowce sprawią, że jazda będzie wygodniejsza i jeszcze bardziej komfortowa;
 • błotniki;
 • dywaniki;
 • i inne.

Nasi eksperci dobiorą niezbędne części do Twojego modelu samochodu Opla. Możesz zobaczyć pełną listę akcesoriów do tuningu Opla w katalogu, patrząc na zdjęcie. Tuning Opla to świetny sposób na wyróżnienie samochodu spośród innych aut w ogólnym strumieniu, a także za jego pomocą można poprawić niezawodność i bezpieczeństwo auta.

5 powodów, dla których warto kupić tuning Opla w sklepie Ddaudio:

 1. Cena hurtowa akcesoriów samochodowych nawet przy zakupie detalicznym.
 2. Dodatkowe rabaty dla dużych odbiorców hurtowych i stałych.
 3. Bezpłatna dostawa towarów do dowolnego regionu Ukrainy, do Moskwy i Homla.
 4. Długa gwarancja na wszystkie relingi dachowe, zestawy karoserii i chromowane wykończenia.
 5. Stała aktualizacja asortymentu, dzięki której jako pierwszy kupisz tuning do swojego auta i wyeksponujesz Opla w szarym ruchu ulicznym.

Nadal zastanawiasz się, który sklep z akcesoriami samochodowymi wybrać? Przestań wątpić i po prostu porównaj ceny produktów tuningowych Opla od nas i innych salonów samochodowych.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów