Tuning Opla Zafiry B 2005-2011

3
Artykuł: 36881

Wybierz kolor:

cena 242 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
2
Artykuł: car2012

Wybierz producenta:

cena 104 PLN
✅ W magazynie
-
+
4
Artykuł: 97UN091SP

Wybierz napis:

cena 146 PLN
✅ W magazynie
-
+

Opel Zafira (2006+) to dość przyzwoity rodzinny minivan, który swoją przestronnością cieszy wielu „ojców” dużej rodziny. Ale jeszcze bardziej potrafią zadowolić akcesoria do tuningu Opla Zafiry, które można kupić w najniższych cenach w naszym sklepie.

Wszystkie chromowane pakiety są wykonane ze stali, pokryte kilkoma warstwami chromu i naprawdę zmienią wygląd auta, a co najważniejsze – sprawią, że będzie on bardziej widoczny w ogólnym ruchu drogowym.

Co oferujemy?

  • Nakładki na klamki są stylowe i oryginalne, nie tylko ozdobią wygląd zewnętrzny, ale także pozwolą zatuszować zauważalne ubytki na zwykłych klamkach.
  • Progi drzwiowe to świetna alternatywa dla plastikowej wersji fabrycznej. Trwalsza i praktyczna, nie podatna na zarysowania i zadrapania.
  • Listwy szklane - wizualnie podkreślają boczne szyby auta, dodając samochodowi rodzinnemu pewnego sportowego i agresywnego charakteru. Dodatkowo chronią zwykłe listwy przed pękaniem.

Posiadamy najniższe ceny na towary do tuningu Opla Zafiry (Opel Zafira). Jednocześnie na wszystkie pozycje udzielamy pięcioletniej gwarancji, a zamówione produkty dostarczamy w dowolne miejsce na terenie Rosji, Ukrainy i Białorusi.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów