Izolacja wibracji

Produkt uniwersalny
Artykuł: base1

Wybierz grubość:

4.11/5 Głosów: 45
cena 16 PLN
-
+
Nowoczesny materiał tłumiąc...
Nowoczesny materiał tłumiący przeznaczony do stosowania jako powłoka pochłaniająca drgania w pojazdach, maszynach rolniczych i innych obiektach z wymaganiami redukcji hałasu i wibracji.
Izolacja wibracji Practik
Produkt uniwersalny
Artykuł: pr20

:

3.91/5 Głosów: 22
cena 32 PLN
-
+
Izolacja wibracyjna jest st...
Izolacja wibracyjna jest stworzona dla tych, którzy wygłuszają samochód własnymi rękami, jest łatwa w montażu na nierównych powierzchniach, ma dobrą przyczepność. Arkusz - 0,5 * 0,75 m, grubość - 1,3 mm, 1,6 mm, 2,1 mm, 3,0 mm i 4,0 mm
Produkt uniwersalny
Artykuł: ulta1

Wybierz grubość materiału:

4.06/5 Głosów: 16
cena 32 PLN
-
+
Izolacja drgań Tłumik drgań...
Izolacja drgań Tłumik drgań Ultimate Construct z folii polimerowej. Arkusz (0,5 * 0,75 m) ma grubość 1,7 mm, 2,3 mm i 3,0 mm. Najlepszy materiał w swoim segmencie cenowym
Produkt uniwersalny
Artykuł: ultb2

Wybierz grubość materiału:

4.56/5 Głosów: 16
cena 33 PLN
-
+
Izolacja drgań Bitumiczny t...
Izolacja drgań Bitumiczny tłumik drgań Ultimate Construct. Arkusz (0,5 * 0,75 m) ma grubość 2,0 mm, 3,5 mm. Najlepszy materiał w swoim segmencie cenowym
Produkt uniwersalny
Artykuł: ult-bl4
Hurtowe ceny
4.5/5 Głosów: 10
cena 65 PLN
-
+
Wykonane na bazie bitumu, m...
Wykonane na bazie bitumu, modyfikowane dodatkami uelastyczniającymi. Arkusz samoprzylepny ma wymiary 0,5*0,75m, grubość 3,44mm, współczynnik nasiąkliwości 0,45.
Izolacja akustyczna Shumoff serii M
Produkt uniwersalny
Artykuł: shm2

:

4.31/5 Głosów: 16
cena 13 PLN
-
+
Pochłaniający wibracje wiel...
Pochłaniający wibracje wielowarstwowy materiał samoprzylepny zaprojektowany w celu zmniejszenia dźwięków materiałowych płyt metalowych i plastikowych. Zalecany do montażu w miejscach narażonych na drgania Zastosowanie: podwozie, tunel, nadkola, osłona silnika, bagażnik.
Produkt uniwersalny
Artykuł: shl2

Wybierz materiał:

4.46/5 Głosów: 13
cena 16 PLN
-
+
Super lekki, wielowarstwowy...
Super lekki, wielowarstwowy samoprzylepny materiał pochłaniający wibracje, zaprojektowany w celu zmniejszenia hałasu materiałowego w metalowych i plastikowych panelach. Zastosowanie: dach, błotniki, panele drzwiowe, poszycie plastikowe, deska rozdzielcza.
Produkt uniwersalny
Artykuł: shmm
Hurtowe ceny
4.5/5 Głosów: 12
cena 11 PLN
-
+
Materiał dźwiękochłonny Shu...
Materiał dźwiękochłonny Shumoff Mix służy do redukcji drgań powierzchni metalowych i plastikowych. Składa się z klejącej warstwy mastyksu i podkładu bitumicznego. Odporny na odkształcenia, montowany bez nagrzewania. KMP = 0,40 jednostki (12 arkuszy 0,37 * 0,27 cm)
Produkt uniwersalny
Artykuł: shmmf

Wybierz materiał:

4.5/5 Głosów: 10
cena 32 PLN
-
+
Najlepszy materiał pochłani...
Najlepszy materiał pochłaniający wibracje, ma najwyższy współczynnik redukcji hałasu. Wielowarstwowy, łączony materiał samoprzylepny na bazie specjalnego bitumu. Zastosowanie: podwozie, tunel, nadkola, osłona silnika, podłoga bagażnika.
Produkt uniwersalny
Artykuł: sрproff

Wybierz materiał:

4.27/5 Głosów: 11
cena 28 PLN
-
+
Nowy, niespotykany produkt...
Nowy, niespotykany produkt oparty na termoutwardzalnej kompozycji bitumicznej. Po utwardzeniu nabiera większej wytrzymałości, co znacznie zwiększa sztywność konstrukcji. Zastosowanie: panele drzwiowe, panel montażowy drzwi, spód, osłona silnika, łuki, tunele, w niektórych przypadkach dach.
Produkt uniwersalny
Artykuł: sh-jock1

Wybierz materiał:

4/5 Głosów: 21
cena 19 PLN
-
+
Shumoff Joker to materiał n...
Shumoff Joker to materiał na bazie mastyksu pochłaniający wibracje o zwiększonej sile kohezji i silnej przyczepności do powierzchni metalowych i plastikowych. Producent osiągnął wysoką wydajność, wprowadzając do kompozycji mastyksu komponenty zawierające węgiel i włókna. Wśród materiałów tłumiących drgania Shumoff Joker wyróżnia się oryginalnym obrazem na powierzchni folii. Shumoff Joker jest produkowany w grubościach 2 mm i 2,7 mm.
Blacha aluminiowa Shumoff Bass (54 x 75 cm)
Produkt uniwersalny
Artykuł: shbass
Hurtowe ceny
4.23/5 Głosów: 13
cena 92 PLN
-
+
Rozmiar arkusza konstrukcyj...
Rozmiar arkusza konstrukcyjnego 750x540mm. Materiał przeznaczony jest do wypełniania otworów technologicznych w panelach aluminiowych i stalowych karoserii o grubości do 1,5 mm. Może służyć jako osłona termiczna.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych