Tuning Volkswagena T5 Multivan 2003-2010

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
6
Artykuł: 36144

Wybierz kolor:

cena 239 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
3
Artykuł: 39843

Wybierz kolor:

cena 756 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
3
Artykuł: koz039
cena 55 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+
6
Artykuł: bro034, bro032

Wybierz komplecie:

cena 410 PLN
✅ W magazynie
-
+
4
Artykuł: zim464

Wybierz odcień:

Nie jest na sprzedaż
✅ W magazynie

Digital Designs oferuje tuning Volkswagena Multivana T5 w gwarantowanej niskiej cenie dla mieszkańców Ukrainy, Rosji i Białorusi. Tutaj znajdziesz najszerszą gamę pakietów chromowanych do tuningu Volkswagena i zrozumiesz, czym jest naprawdę wysokiej jakości usługa i produkt.

Co oferujemy?

  • Wnieś odrobinę oryginalności i wyrafinowania do brutalnego i nieco wyrazistego wyglądu niemieckiego kombi dzięki akcesoriom takim jak osłony klamek, lusterka, progi, zderzaki, optyka… Wszystkie prezentowane pakiety chrom to połączenie elegancji, harmonii proporcje, nienaganna jakość i niezawodność. Wyglądają efektownie, ale dyskretnie, doskonale łączą się ze sobą i z dowolnym kolorem samochodu.
  • Chroń nadwozie kombi przed uszkodzeniem podczas wypadku lub jazdy w terenie. Prezentowane w naszym internetowym sklepie tuningowym zderzaki i osłony boczne wykonane są z wysokiej jakości stali renomowanych producentów. Tak znaczące akcesoria nie tylko uratują ciało przed poważnymi uszkodzeniami, ale mogą również uratować życie pasażerów. A sam samochód ze stalowymi zestawami karoserii wygląda bardziej sportowo i agresywnie.
  • Popraw właściwości aerodynamiczne samochodu za pomocą spojlerów, tylnych błotników, specjalnie zaprojektowanych zderzaków itp.

I na zakończenie chcemy doradzić: tuning Volkswagena Multivana, jak podpowiada intuicja, zawsze podążaj za jego nieuchwytnymi impulsami, a wtedy Twój samochód przyniesie same pozytywne emocje.

Pozytywność jest zawsze kluczem do sukcesu!

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów