Tuning Volkswagena

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Model
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij
Artykuł: 36926

Wybierz kolor:

4.43/5 Głosów: 7
cena 280 PLN
-
+
Kliknij więcej, aby zobaczy...
Kliknij więcej, aby zobaczyć kolory
Artykuł: dd35451
Hurtowe ceny
4.55/5 Głosów: 11
cena 280 PLN
-
+
Zestaw nakładek (naklejek w...
Zestaw nakładek (naklejek wolumetrycznych) na panel, składa się z 28 części samoprzylepnych. Dostępne kolory - drewno, karbon, aluminium, tytan. Odtłuść panel przed montażem!
Artykuł: 34847

Wybierz kolor:

3.67/5 Głosów: 12
cena 280 PLN
-
+
Kliknij więcej, aby zobaczy...
Kliknij więcej, aby zobaczyć kolory

Cieszymy się, że możemy zaoferować Ci akcesoria Volkswagena i tuning w najniższych cenach na Ukrainie! Znajdziesz szeroki asortyment, szczegółowe opisy towarów, gwarantowaną niską cenę, wysoką jakość i wygodną obsługę, szybką i bezpłatną dostawę. Pracujemy dla Ciebie i dla Ciebie, więc nie spiesz się, aby opuścić tę stronę.

Volkswagen Tuning: szeroka gama akcesoriów

W naszym sklepie można kupić wszystkie rodzaje chromowanych okładzin:

  • progi drzwiowe
  • Nakładki na uchwyty;
  • Zderzak przedni i tylny;
  • Osłony lusterek.

Oprócz tego znajdziesz szeroką gamę elementów wyposażenia wnętrz i aerodynamicznych zestawów karoserii, relingów dachowych, kangarynek, zderzaków, owiewek i wielu innych dodatków. Wszystkie produkty są wytwarzane przez czołowych tureckich, polskich i amerykańskich producentów, których jakość nie jest dziś kwestionowana przez żadnego miłośnika motoryzacji.

Wszystkie produkty tuningowe Volkswagena są zawsze dostępne w naszym magazynie, więc nie musisz już czekać miesiącami na zamówione produkty. A proces wyboru chromowanych podszewek i innych akcesoriów jest niesamowicie prosty, ponieważ ta strona powstała dla Twojej wygody.

Gdzie kupić akcesoria Volkswagena?

Jeśli mieszkasz w Czerniowcach, możesz zainstalować dowolny sprzęt tuningowy Volkswagena w naszym centrum serwisowym, gdzie oferujemy również usługi takie jak druk wodny i izolacja akustyczna. Mamy nadzieję, że tuning samochodu przeprowadzony przy pomocy naszego produktu sprawi, że Twój „żelazny przyjaciel” będzie bardziej spektakularny, żywy i zapadający w pamięć. Dla klientów z innych miast wysyłamy gratis.

Masz pytania dotyczące minivana? Zapraszamy wszystkich odwiedzających nasz sklep do auto klubu BUSOVOD, gdzie tysiące użytkowników odpowiedzą na Twoje pytania i gdzie znajduje się popularny dział. Wystarczy wpisać słowo busovod do wyszukiwarki.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych