Tuning Volkswagena T4 Caravelle Multivan

2
Artykuł: vsw-856

Wybierz jakie trzeba:

cena 63 PLN
✅ W magazynie
-
+
10
Artykuł: zim060

Wybierz odcień:

cena 53 PLN
✅ W magazynie
-
+
Bestseller
Artykuł: zim062

Wybierz odcień i model:

cena 49 PLN
✅ W magazynie
-
+
8
Artykuł: hpc089

Wybierz typ nóżki:

cena 346 PLN
✅ W magazynie
-
+
9
Artykuł: hpb090

Wybierz typ nóżki:

cena 346 PLN
✅ W magazynie
-
+
9
Artykuł: dug658320

Wybierz średnica rury:

cena 829 PLN
⚠️ Dostępne, ale na wyczerpaniu
-
+

Lubisz dawać prezenty do swojego samochodu? Czy chcesz dostosować jego wygląd do własnego rozumienia perfekcji i chcesz tchnąć w niego charakter, indywidualność? W takim razie tuning Volkswagena (Volkswagen) Caravelle T4 w naszym sklepie internetowym jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Co oferujemy?

  • Aquaprint to dość nowy rodzaj zdobienia plastikowych i metalowych części samochodowych. Możesz zamówić u nas tę usługę lub kupić film hydrograficzny i samodzielnie wykonać tuning koralika.
  • Materiały dźwiękochłonne Shumoff - poprawiające właściwości akustyczne samochodu i zmniejszające hałas aerodynamiczny.
  • Pakiety chromowane do tuningu zewnętrznego - wykonane ze stali chromowej lub tworzywa ABS. Posiadamy w ofercie najlepsze marki, a wszystkie produkty objęte są 5-letnią gwarancją.
  • Power body kity - kenguryny i kroki. Chroń karoserię minibusa przed uszkodzeniem podczas jazdy w terenie lub podczas wypadku.
  • Aerodynamiczne zestawy karoserii - wizualnie sprawiają, że samochód jest bardziej sportowy i zauważalny na drodze, poprawiają prowadzenie i zwrotność.
  • Relingi dachowe - zwiększające ładowność maszyny o 80-150 kg (w zależności od modelu).

Wszystkie prezentowane u nas produkty do tuningu Volkswagena (Volkswagen) Caravelle T4 są oryginalne. Dostawa jest możliwa do dowolnego miasta (miasta, wsi) Ukrainy, Rosji i Białorusi. Jednocześnie zwracamy 110% różnicy każdemu, kto znajdzie tańszy towar tej samej jakości co w naszym sklepie tuningowym.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów