Tuning Volkswagena Touarega 2002 - 2010

Tuning Touareg (Volkswagen Touareg) w najlepszych cenach w Polsce iw Rosji! Akcesoria do zamówienia 200 hrywien, dostarczymy je do Ciebie bezpłatnie i bez zaliczki. Z całego zestawu i chromowane wykończenia zapewniają długą gwarancję na rdzę

Dlaczego muszę tuningu VW Touareg?

  • Chromowane wykończenia.

Zacznijmy od tego, że wszystkie klocki na lusterka, chromowane uchwyty, progi, zderzaki, tułowia, reflektorów oraz osłony - nie jest przede wszystkim na piękno i elementów dekoracyjnych dla ochrony organizmu przed korozją. Ustalone części SUV nie wstać, "słone" zimowe dróg i wspiął. Nasze akcesoria takie, stylizacji wykonane są z bardzo wysokiej jakości, polerowanej na wysoki połysk stali, i nie blakną przez co najmniej 7 lat.

  • Zestaw ciała do SUV.

Kenguryatnik i progi zawiasach - niezawodny ochrona ciała nie tylko w warunkach terenowych, ale również na drogach miejskich. Wszystkie te szczegóły dotyczące tuningu może zaoszczędzić sporo pieniędzy, uwalniając się od kosztownych napraw w wyniku nieudanej parkingu lub łatwego wypadku drogowym. W zestawie oferujemy dożywotnią gwarancję na rdzę.

Wszystkie produkty są dostępne w magazynie, i kupić akcesoria z nami - zapisz 5-20% ceny w innych sklepach.

.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów