Akcesoria samochodowe DDU

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Towary

W trakcie eksploatacji pojazdów ich właściciele stają przed koniecznością wymiany niektórych elementów, które uległy awarii w wyniku zużycia, uszkodzenia lub wpływu innych czynników. W związku z tym mają potrzebę zakupu wysokiej jakości analogów, które różniłyby się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także funkcjonalnością.

O firmie

Wielu właścicieli samochodów wie o firmie DDU (Digital Designs Ukraine), która zajmuje się produkcją różnych części zewnętrznych pojazdów we własnych zakładach produkcyjnych. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, a w proces produkcyjny zaangażowani są wysoko wykwalifikowani pracownicy. Przedsiębiorstwo prowadzi ścisłą kontrolę jakości produktów.

Firma DDU powstała w 2004 roku w Czerniowcach (Ukraina). Przez 3 lata od założenia zajmowała się handlem detalicznym częściami zamiennymi i akcesoriami do pojazdów.

Stopniowo nawiązywano kontakty z tureckimi firmami dostarczającymi części samochodowe, a nieco później z producentami amerykańskimi. Produkty dostarczane są do wielu krajów na całym świecie.

Firma DDU od 2010 roku produkuje wysokiej jakości produkty, wśród których wyróżnić można nakładki progowe, które zapewniają ochronę przed uszkodzeniami, a także poręcze, odbojniki itp.

na przykład produkcja relingów samochodowych prowadzona jest przy użyciu nowoczesnych technologii, co przyczynia się do wzrostu popytu na te produkty ze strony konsumentów. Te elementy zewnętrzne pozwalają przewozić różne rzeczy na dachu samochodu. Należy zauważyć, że w zakładach firmy produkowanych jest ponad 100 odmian tych produktów.

W zakładach firmy uruchomiono również produkcję daszków na szyby, które nadają samochodom atrakcyjniejszy wygląd, nie mówiąc już o ich funkcjonalności. Możesz kupić daszek do prawie każdego modelu nowoczesnych samochodów.

Osłony na grill chłodnicy, przeznaczone do pracy w niskich temperaturach, cieszą się dużą popularnością wśród wielu właścicieli samochodów. Dość efektowne nakładki na zderzak wykonane z tworzywa sztucznego. Chronią ten element karoserii przed spadającymi gruzami, żwirem itp. podczas ruchu. Dodatkowo firma ta produkuje nakładki na inne elementy karoserii.

Horyzont

Firma DDU rozwija się dość dynamicznie, stopniowo zwiększając rentowność swojej działalności. Jednocześnie wzmacnia swoją pozycję konkurencyjną, poprawiając jakość produktów i zwiększając liczbę odbiorców. Kierownictwo firmy ma wielkie plany związane z promocją produktów na rynku, a także poszerzaniem rynków zbytu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów