Półki na panel (torpedy)

Filtr
Nie wybrano
Towary

Przeznaczenie i cechy charakterystyczne półek torpedowych

Wnętrze minivana, ciężarówki o dużym lub małym tonażu, samochody osobowe - wszystkie można ulepszyć za pomocą akcesoriów prezentowanych w katalogu sklepu internetowego DDaudio. W szczególności można zamówić półkę torpedową do pojazdów różnych marek z dostawą na terenie Kijowa i regionów Ukrainy.

Półka panelowa to urządzenie podnoszące komfort użytkowania auta. Biorąc pod uwagę fakt, że właściciele samochodów muszą spędzać dużo czasu za kierownicą „żelaznego konia”, na półkach deski rozdzielczej wygodnie ułożą się rzeczy, które powinny mieć pod ręką - telefon, paczkę papierosów, zapalniczkę itp. .

Te towary samochodowe z katalogu sklepu internetowego są modelowe. Oznacza to, że możemy dokupić półki na torpedy do samochodów określonego modelu i roku produkcji. Wykonane z uwzględnieniem cech konstrukcyjnych kabiny, półki panelowe pozwalają zaoszczędzić w niej miejsce.

Takie towary są z reguły wykonane z drewna - materiału, który jest mocny i trwały. Aby zwiększyć odporność na ścieranie, półki na panelu pokryte są specjalnymi związkami.

Instalacja tego akcesorium jest prosta - samodzielnie umieść ją na torpedie za pomocą dwustronnej taśmy.

Zakup półki w sklepie internetowym

Półkę torpedową można zamówić dla posiadaczy pojazdów następujących marek:

  • Mercedes;
  • Placet;
  • Iveco;
  • Bród;
  • Opel itp.

Możesz kupić produkt z katalogu za pomocą kilku kliknięć. W tym celu należy umieścić go w koszyku, wypełnić formularz danymi kontaktowymi i poczekać na odpowiedź managera.

Możesz zakupić produkty poprawiające funkcjonalność auta i nadające mu indywidualny wygląd z gwarancją najlepszej ceny. Firma oferuje szeroki wybór akcesoriów samochodowych - półki torpedowe, podłokietniki , osłony skrzyni biegów itp.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych