Nakładki na panel (torpeda)

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Digital Designs Ukraine jest oficjalnym przedstawicielem i oferuje Państwu dekoracje dekoracyjne od światowych producentów - Meric (Turcja), VIP Hartman (Polska). Ogromna ilość towarów dostępnych w naszym magazynie, jak również pod zamówienie w krótkim czasie. Dostawa na terenie Ukrainy - od poniedziałku do piątku.

Masz dość starego czarnego, nudnego panelu? Chcesz dodać życie? Można to zrobić niedrogo i bardzo wysokiej jakości!! Czym jest dekoracja dekoracyjna?

Kupuj nakładki na panele od światowych producentów

Dekoracyjna dekoracja wnętrz, jak często mówi się o nakładkach na panele, to naklejki 3D 3D na części panelu (na konsoli, desce rozdzielczej, kartach drzwi) w drewnie, karbonicie, aluminium lub w kolorystyce. Instalacja jest bardzo prosta i nie trwa długo. Warto zauważyć, że producenci stosują wysokiej jakości kleje, których efekt uzyskuje się poprzez ogrzewanie. Ilość klejonych elementów uzależniona jest od marki samochodu. Zawsze możesz przeglądać i kupować w naszym katalogu, wybierając swój samochód.

Porozmawiajmy bardziej szczegółowo o producentach!

Strojenie paneli od Meric

Meric to turecki producent. Zakład znajduje się w Bursie. Produkuje wysokiej jakości nakładki z drewna, aluminium i włókna węglowego do różnych pojazdów. Najpopularniejszy wśród kupujących, ze względu na bardzo wysoką jakość i przystępną cenę. Firma produkuje swoje produkty na bazie kleju od 3M (najlepszego na świecie producenta chemii samochodowej). Żywice (powłoka z tworzywa sztucznego) - najlepsi japońscy producenci. Cenę i dostępność możesz określić telefonicznie lub pisząc do nas e-mailem.

Dekor panelowy firmy Hartman-Tuning

Vip, Hartman-Tuning to polski producent. Jest również jednym z najpopularniejszych producentów, dzięki szerokiej gamie i dużej gamie kolorystycznej. W asortymencie można zobaczyć ogromną gamę kolorystyczną - 3 rodzaje drewna, 2 rodzaje aluminium, 2 rodzaje włókna węglowego, różne kolory (czerwony, niebieski, czarny i żółty lakier). Schemat instalacji jest absolutnie prosty i niedrogi (patrz poniżej). Większość produktów tego producenta sprowadzamy na zamówienie. Czas realizacji zamówień to 2-3 tygodnie. Firma Hartman - często prowadzi promocje i wyprzedaże. Śledź aktualizacje i nowości na naszej stronie internetowej (w katalogu, sekcja Twój samochód)

W skrócie, jak zainstalować (poniżej pełna instrukcja instalacji). Wycieramy żądane miejsce i odtłuszczamy. Bierzemy pożądaną część, usuwamy taśmę montażową, podgrzewamy suszarką do włosów i przyklejamy we właściwym miejscu.

Jak zainstalować dekoracyjne nakładki na panelu?

Ta procedura jest bardzo prosta i nie zajmie dużo czasu. Potrzebujesz do tego suszarki do włosów, odtłuszczacza (benzyna lakowa, benzyna lub alkohol ...), bawełnianej szmatki.

1. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest oczyszczenie panelu. Usuwanie śladów brudu lub kurzu jest łatwe, ale usuwanie śladów tłuszczu to bardziej skomplikowana procedura. Ale dzięki odtłuszczaczowi nie jest to trudne. Wycieramy wymaganą część i czekamy, aż wyschnie;

PS Jeśli panel jest polerowany, powtórz procedurę kilkakrotnie!!!

2. Podgrzewamy suszarką do włosów, nakładkę, którą przykleimy (będzie bardziej elastyczna);

3. Delikatnie przyklej część we właściwym miejscu;

4. Naciśnij i przetrzyj ściereczką, ponownie ogrzewając suszarką do włosów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów