Nakładka na panel (torpeda)

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary
Moskwicz IZ 2126 panel nakładka
Artykuł: dd17016
Hurtowe ceny
4/5 Głosów: 12
cena 360 PLN
-
+
Kliknij przycisk Szczegóły,...
Kliknij przycisk Szczegóły, aby zobaczyć kolory
Moskvich 2141 panel nakładka
Artykuł: dd17014
Hurtowe ceny
4.15/5 Głosów: 13
cena 360 PLN
-
+
Kliknij przycisk Szczegóły,...
Kliknij przycisk Szczegóły, aby zobaczyć kolory

Chcę otrzymać nakładki na panel za darmo

Promocja kończy się 14.05.2018 o 23:59:59

15.05.2018 wyłonimy losowo trzech zwycięzców w formacie wideo.

  • I miejsce otrzyma nakładki na panel zupełnie za darmo;
  • II miejsce 50% rabatu na tę kategorię towarów;
  • 3 miejsce 25% rabatu na tę kategorię produktów.

Nagrody zostaną przyznane tylko tym, którzy spełnią wszystkie warunki promocji !!!

Obejrzyj cały film i postępuj zgodnie z instrukcjami, a jeśli masz jakieś pytania, napisz o tym, abyśmy mogli Ci pomóc!

Uczestnicy akcji muszą otworzyć swoje strony, aby sprawdzić repost !!

Każdy, kto wziął udział w losowaniu, do końca maja otrzyma 10% rabatu na WSZYSTKIE NAKŁADKI!
Powodzenia przyjaciele!

Digital Designs Ukraine jest oficjalnym przedstawicielem i oferuje Państwu dekoracje dekoracyjne od światowych producentów - Meric (Turcja), VIP Hartman (Polska). Ogromna ilość towaru na magazynie w naszym magazynie, jak również pod zamówienie w krótkim czasie. Dostawa na terenie Ukrainy - od poniedziałku do piątku.

Czy jesteś zmęczony swoim starym czarnym, nudnym panelem? Chcesz dodać życie? Można to zrobić niedrogo i bardzo wysokiej jakości !! Czym jest dekoracja dekoracyjna?

Kupuj nakładki na panele od światowych producentów

Dekoracyjną dekoracją wnętrza, jak często mówi się o nakładkach na panel, są wolumetryczne naklejki 3D na części panelu (na konsoli, desce rozdzielczej, kartach drzwi) imitujące drewno, węgiel, aluminium lub kolory. Instalacja jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu. Warto zauważyć, że producenci stosują wysokiej jakości kleje, których efekt uzyskuje się poprzez podgrzewanie. Ilość sklejonych elementów zależy od marki samochodu. Zawsze możesz zajrzeć i kupić w naszym katalogu, wybierając swój samochód.

Powiemy więcej o producentach!

Panele tuningowe firmy Meric

Meric to turecki producent. Zakład znajduje się w Bursie. Produkuje wysokiej jakości osłony paneli z drewna, aluminium i imitacji węgla do różnych pojazdów. Najpopularniejszy wśród kupujących, ze względu na bardzo wysoką jakość i przystępną cenę. Firma produkuje swoje wyroby na bazie kleju firmy 3M (najlepszego na świecie producenta chemii samochodowej). Żywice (powłoka z tworzywa sztucznego) - najlepsi japońscy producenci. Cenę i dostępność możesz sprawdzić telefonicznie lub pisząc do nas e-mailem.

Dekoracja paneli Hartman-Tuning

Vip, Hartman-Tuning to polski producent. Jest również jednym z najpopularniejszych producentów ze względu na szeroki asortyment i szeroką gamę kolorystyczną. Asortyment obejmuje ogromną gamę kolorów - 3 rodzaje drewna, 2 rodzaje aluminium, 2 rodzaje węgla, różne kolory (czerwony, niebieski, czarny i żółty lakier). Schemat instalacji jest absolutnie prosty i przystępny (patrz poniżej). Większość produktów tego producenta sprowadzamy na zamówienie. Czas realizacji to 2-3 tygodnie. Firma Hartman - często prowadzi promocje i wyprzedaże. Śledź aktualizacje i nowości na naszej stronie internetowej (w katalogu, sekcja Twój samochód)

Jak zainstalować w pigułce (poniżej znajduje się kompletny przewodnik po instalacji). Wytrzyj i odtłuść żądane miejsce. Bierzemy niezbędną część, usuwamy taśmę montażową, podgrzewamy suszarką do włosów i przyklejamy we właściwym miejscu.

Jak zainstalować dekoracyjne nakładki na panelu?

Ta procedura jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu. Co jest do tego potrzebne - suszarka do włosów, odtłuszczacz (benzyna lakowa, benzyna lub alkohol ...), bawełniana szmatka.

1. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest oczyszczenie panelu. Usuwanie śladów brudu lub kurzu jest łatwe, ale usuwanie śladów tłuszczu jest bardziej skomplikowane. Ale dzięki odtłuszczaczowi nie jest to trudne. Wycieramy wymaganą część i czekamy, aż wyschnie;

PS Jeśli panel jest polerowany, procedurę powtórzyć kilkakrotnie !!!

2. Rozgrzej suszarką do włosów, podkładka do przyklejenia (będzie bardziej elastyczna);

3. Ostrożnie przyklej część we właściwym miejscu;

4. Naciśnij i przetrzyj ściereczką, ponownie ogrzewając suszarką do włosów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych