Nakładki na panel (torpedy)

Towary

Chcę otrzymać nakładki na panel za darmo

Promocja kończy się 14.05.2018 o godzinie 23:59:59

15.05.2018 wylosujemy trzech zwycięzców w formacie wideo.

  • 1. miejsce otrzyma nakładki na panel całkowicie za darmo;
  • 2. miejsce 50% rabatu na tę kategorię produktów;
  • Trzecie miejsce 25% rabatu na tę kategorię produktów.

Nagrody zostaną przyznane tylko tym, którzy spełnią wszystkie warunki promocji !!!

Obejrzyj cały film i postępuj zgodnie z instrukcjami, a jeśli masz jakieś pytania, napisz o tym, abyśmy mogli Ci pomóc!

Uczestnicy akcji muszą otworzyć swoje strony, aby sprawdzić repost !!

Każdy, kto wziął udział w losowaniu otrzyma do końca maja 10% rabatu na WSZYSTKIE OKŁADZINY !
Powodzenia przyjaciele!

Digital Designs Ukraine jest oficjalnym przedstawicielem i oferuje ozdoby dekoracyjne światowych producentów - Meric (Turcja), VIP Hartman (Polska). Ogromna ilość towaru na magazynie w naszym magazynie, jak również na zamówienie w krótkim czasie. Dostawa na terenie Ukrainy - od poniedziałku do piątku.

Czy jesteś zmęczony starym czarnym nudnym panelem? Chcesz dodać życia? Można to zrobić niedrogo i bardzo wysokiej jakości !! Co to jest dekoracja dekoracyjna?

Kup nakładki na panel od światowych producentów

Dekoracyjna dekoracja wnętrza, jak często mówi się o nakładkach na panel, to przestrzenne naklejki 3D na części panelu (na konsoli, desce rozdzielczej, kartach drzwi) w drewnie, węglu, aluminium lub w kolorach. Instalacja jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu. Należy zauważyć, że producenci stosują wysokiej jakości kleje, których efekt uzyskuje się poprzez ogrzewanie. Liczba sklejanych elementów zależy od marki samochodu. Zawsze możesz zajrzeć i kupić w naszym katalogu, wybierając swój samochód.

Powiedzmy więcej o producentach!

Panele tuningowe firmy Meric

Meric to turecki producent. Zakład zlokalizowany jest w Bursie. Produkuje wysokiej jakości osłony na panele z drewna, aluminium i węgla do różnych pojazdów. Najpopularniejszy wśród kupujących ze względu na bardzo wysoką jakość i przystępną cenę. Firma produkuje swoje produkty na bazie kleju firmy 3M (najlepszego na świecie producenta chemii samochodowej). Żywice (powłoka z tworzywa sztucznego) - najlepsi japońscy producenci. Cenę i dostępność można sprawdzić telefonicznie lub pisząc do nas e-mailem.

Dekor panelowy Hartman-Tuning

Vip, Hartman-Tuning to polski producent. Jest również jednym z najpopularniejszych producentów ze względu na szeroki asortyment i szeroką gamę kolorystyczną. Asortyment obejmuje ogromną gamę kolorystyczną - 3 rodzaje drewna, 2 rodzaje aluminium, 2 rodzaje węgla, różne kolory (czerwony, niebieski, czarny i żółty lakier). Schemat instalacji jest absolutnie prosty i dostępny (patrz poniżej). Większość produktów tego producenta sprowadzamy na zamówienie. Czas realizacji to 2-3 tygodnie. Hartman Company - często prowadzi promocje i wyprzedaże. Śledź aktualizacje i nowości na naszej stronie internetowej (w katalogu, sekcja Twój samochód)

 

Jak zainstalować w pigułce (poniżej znajdują się pełne instrukcje instalacji). Wytrzyj i odtłuść wybrane miejsce. Bierzemy niezbędną część, usuwamy taśmę montażową, podgrzewamy suszarką do włosów i przyklejamy we właściwym miejscu.

Jak zamontować nakładki dekoracyjne na panelu

Ta procedura jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu. Co jest do tego potrzebne - suszarka do włosów, odtłuszczacz (benzyna lakowa, benzyna lub alkohol ...), bawełniana szmatka.

1. Pierwszym i najważniejszym krokiem jest wyczyszczenie panelu. Usuwanie śladów brudu lub kurzu jest łatwe, ale usuwanie śladów tłuszczu jest bardziej skomplikowane. Ale dzięki odtłuszczaczowi nie jest to trudne. Wycieramy wymaganą część i czekamy, aż wyschnie;

PS Jeśli panel jest wypolerowany, powtórz procedurę kilka razy !!!

2. Rozgrzej się suszarką do włosów, podkładka do przyklejenia (stanie się bardziej elastyczna);

3. Ostrożnie przyklej część we właściwym miejscu;

4. Naciśnij i przetrzyj szmatką, ponownie podgrzewając suszarką do włosów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.