żaluzje

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Jeśli zamierzasz dostroić swojego „prawdziwego przyjaciela”, nie każdy właściciel pojazdu planuje montować zasłony w samochodzie. Dla niektórych jest to dodatkowe marnotrawstwo, dla kogoś oznaka nadmiernej pretensjonalności, wielu woli przyciemniane szyby. Wszystkie te względy można oczywiście uznać za dobry powód do zignorowania tej kategorii towarów, jednak nadal postaramy się przekonać rozważnego konsumenta i spojrzeć na tę kwestię z nieco innej perspektywy, oddając hołd tak ważnemu i funkcjonalnemu element jako zasłony samochodowe.

Zasłony w samochodzie - niezbędny dodatek.

To stwierdzenie to nie tylko hasło reklamowe czy przesadzona charakterystyka, ale rzeczywisty stan rzeczy dotyczący roli tych przedmiotów w życiu kierowcy, pasażerów i samego samochodu. Dlaczego są potrzebne i jaki mają pozytywny wpływ? Spróbujmy podać najważniejsze zadania, które wykonują zasłony samochodowe.

  • lekarstwo na wścibskie oczy. Nawet jeśli nie jesteś kurierem narkotykowym ani zwykłym bohaterem felietonu „są poszukiwani przez policję” i nie masz nic do ukrycia, w wielu przypadkach nadal chcesz samotności i komfortu bez obcej obecności i spojrzeń z ukosa;
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem powietrza w kabinie. Nie jest tajemnicą, że długi pobyt na otwartym słońcu zamienia metalową konstrukcję w prawdziwą komorę gazową. Mając do dyspozycji zasłony samochodowe, można tego uniknąć, jak mówią, lekkim ruchem ręki;
  • zapobieganie uszkodzeniom wnętrza. Bezpośrednie działanie promieni słonecznych może spowodować poważne uszkodzenia elementów dekoracji samochodu. Przejawia się to w postaci wypalenia, stopienia, pęknięcia plastikowej obudowy, urządzenia do nagrywania wideo, nawigatora i innych przydatnych rzeczy wewnątrz pojazdu;
  • bezpieczeństwo kierowcy i pasażera. Jeśli przynajmniej klimatyzator może uchronić Cię przed ciepłem, bezpośrednie działanie promieni słonecznych może wyrządzić nieodwracalne szkody zdrowiu ludzkiemu. Wynika to z działania promieniowania słonecznego i toksycznych emisji z przegrzanego plastiku. A tak przy okazji, będzie mały pasek materii, który pochłania i odbija energię świetlną;
  • piękno i komfort wnętrza samochodu. Bez względu na to, co ktoś mówi, tak nieistotny przedmiot, jak zasłona w samochodzie, może stworzyć swój własny, indywidualny styl i poczucie harmonii, które są tak ważne podczas długich podróży i podróży. Zwłaszcza jeśli samochód służy również jako miejsce do spania.

Co więcej, należy zwrócić uwagę na wszystkie pozytywne aspekty użytkowania zasłon samochodowych, że wszystkie trafiają do właściciela samochodu za bardzo małe pieniądze.

Alternatywne bariery szklane

Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać Państwa o konieczności zakupu firan do samochodów lub innych środków ochrony szyb samochodowych dla Waszego czterokołowego pupila. Pozostaje tylko zdecydować o sposobie i środkach zapewnienia wygody i bezpieczeństwa w kabinie.

Najtańszym sposobem ochrony wnętrza samochodu przed promieniowaniem słonecznym jest zastosowanie mat na bazie folii odblaskowej. Jest to jednak metoda prymitywna, niewystarczająco skuteczna i ograniczona. Przyciemnianie szyb jest również dość popularne wśród kierowców. Tutaj można długo podawać argumenty za i przeciw, my jedynie zwrócimy uwagę na powszechnie znany fakt, że zastosowanie folii barwionej lub opryskiwania pociąga za sobą pogorszenie widoczności. Jest to szczególnie nieprzyjemne i niebezpieczne w warunkach słabej widoczności w nocy lub w określonych warunkach meteorologicznych.

Ale dzięki zasłonom samochodowym w każdych okolicznościach będziesz czuć się pewnie i komfortowo. Są łatwe w utrzymaniu i bezpretensjonalne, niezawodne i trwałe, dzięki czemu możesz bezpiecznie zanurzyć się w gorącej atmosferze metropolii lub zaplanować wielodniową „wycieczkę”. Którą z opcji ochrony przeciwsłonecznej byś nie wybrał, pamiętaj, że wszystkie wyczerpujące informacje i najbardziej wykwalifikowaną pomoc możesz uzyskać od naszych konsultantów lub na stronie internetowej firmy.

Rolety samochodowe od DDAudio

A ponieważ nasze przekonania nie pozostawiły Cię obojętnym i popchnęły do decyzji o zamontowaniu firan w samochodzie, naszym bezpośrednim obowiązkiem jest zadbanie o to, abyś nie był rozczarowany zakupem. W naszym sklepie internetowym znajdziesz najnowsze modele akcesoriów tuningowych, najszerszą gamę produktów w różnych kategoriach cenowych.

Na stronach portalu możesz łatwo wybrać zasłony samochodowe dla swojej „jaskółki”, w oparciu o markę pojazdu, kolorystykę wnętrza, preferencje stylistyczne i cechy konstrukcyjne. I bez względu na to, na co się zatrzymasz, możesz być absolutnie pewien jakości tkaniny, wytrzymałości metalowych prętów i niezawodności elementów złącznych produktu.

Jeśli nie masz jeszcze dość naszych porad, zwróć uwagę na nową dostawę firan samochodowych produkcji tureckiej do magazynu naszej firmy. Ich charakterystyczną cechą jest wykonanie prowadnic do przesuwania konturu tkaniny. Te ostatnie to mechanizm sparowany w postaci anodowanego profilu aluminiowego i przesuwających się po nich suwaków, do których za pomocą specjalnych zaczepów mocowana jest kurtyna. W ten sposób zapewnione jest płynne działanie i niezawodne zamocowanie urządzenia ochronnego.

Nie ma nic prostszego i bardziej przystępnego niż zakup cennych produktów samochodowych na naszej stronie. Pełne informacje o zasłonach, kremach przeciwsłonecznych oraz innych materiałach i komponentach do dekoracji samochodu, ich cenie, sposobach płatności i dostawie bez trudu znajdziesz na łamach strony internetowej firmy DDAudio.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów