Podłokietniki do samochodów

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Przeznaczenie i wygląd podłokietników

Wybierając samochód, większość ludzi dokładnie bada jego parametry techniczne, ale niewielu zwraca uwagę na szczegóły. A jeśli komfort siedzeń oceniany jest w momencie zakupu, to zwykle pomija się obecność lub jakość podłokietnika. Jednocześnie ten szczegół wnętrza samochodu znacznie zwiększa komfort kierowcy i sprawia, że wnętrze jest bardziej zapadające w pamięć. Z drugiej strony brak podłokietnika przy zakupie nie stanowi żadnego problemu! W każdej chwili możesz dokupić odpowiedni dodatek do konkretnego modelu i marki samochodu, przeglądając oferty sklepu internetowego DDaudio.

Biorąc pod uwagę fakt, że fabrycznie wyposażone podłokietniki samochodowe są reprezentowane głównie w samochodach premium, współczesny przemysł oferuje właścicielom samochodów ogromny wybór akcesoriów, które można samodzielnie zamontować między siedzeniami. Jednocześnie można znaleźć zarówno modele uniwersalne pasujące do samochodów dowolnych marek, jak i indywidualne zaprojektowane dla konkretnej marki pojazdu.

Podłokietniki, aby poprawić właściwości użytkowe i zwiększyć odporność na zużycie, są zwykle lakierowane lub pokryte sztuczną skórą.

Zalety podłokietników samochodowych

Podłokietniki samochodowe mają następujące zalety:

  • stworzenie dodatkowego podparcia dłoni, dzięki czemu kierowca odczuwa uwolnienie napięcia z mięśni i stawów;
  • obecność miejsca wewnątrz produktu do przechowywania kluczy, dokumentów i innych drobiazgów;
  • obecność w niektórych modelach uchwytów na kubki lub uchwytów;
  • nadanie indywidualnego wyglądu wnętrzu samochodu.

Podłokietniki samochodowe przydają się szczególnie podczas długich podróży - pozwalają rozluźnić prawą rękę i w pełni skupić się na drodze.

Zakup akcesoriów samochodowych w sklepie internetowym DDaudio

Zamówienie podłokietnika do samochodu w przystępnej cenie oferuje sklep internetowy z towarami do tuningu DDaudio. Nasz katalog zawiera modele podłokietników samochodowych do większości marek samochodów.

Wygodny system filtrów produktów według różnych parametrów (koszt, popularność itp.) Pozwala na wybór podłokietnika w samochodzie.

Oferujemy zakup podłokietnika samochodowego z dostawą na terenie Kijowa i regionów Ukrainy.

W razie potrzeby nasi menedżerowie udzielą fachowej porady dotyczącej wyboru podłokietnika w samochodzie.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów