Gałki zmiany biegów

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Twój samochód to nieskończone pole do kreatywności. Gdziekolwiek spojrzy oko, wszystko można poprawić, przyciąć, zmodyfikować, przerobić. A wygląd i wnętrze samochodu będą zależały od Twojego gustu, nastroju i charakteru. Odpowiednie wykończenie pozwoli kierowcy poczuć się za kierownicą jak w domu w harmonijny i domowy sposób. Wnętrze pojazdu daje wiele możliwości dołożenia wszelkich starań w celu zmiany stylizacji. W tym rzędzie jedno z pierwszych miejsc zajmuje uchwyt dźwigni zmiany biegów. To akcesorium po prostu prosi o zwrócenie uwagi, ponieważ zajmuje dość widoczne i „honorowe” miejsce w obszarze kontroli pojazdów.

Gałka zmiany biegów to fajna mała rzecz w kabinie

Ten mały szczegół może wpłynąć na ogólne wrażenie całego pojazdu. Jego wytarty, zużyty lub wyszczerbiony wygląd może stworzyć bardzo nieatrakcyjny obraz wnętrza. I odwrotnie - jeśli masz jasną i atrakcyjną gałkę na rączce checkpointa, to w kabinie jest wygodnie i przytulnie. Instalując tylko niezwykły i niezapomniany szczegół na swoim starym VAZ, otrzymasz

Ten element dekoracyjny jest w ciągłym kontakcie z ręką kierowcy, co może wpływać na jego wygląd. Ponadto może na nie niekorzystnie wpływać przypadkowe naprężenia mechaniczne. Podczas zmiany biegów powoduje to pewien dyskomfort spowodowany szorstką powierzchnią i nierównymi krawędziami, a nawet niewielkimi uszkodzeniami skóry. W zależności od intensywności eksploatacji samochodu od czasu do czasu zachodzi konieczność jego wymiany. Jednocześnie zdjęcie gałki zmiany biegów wcale nie jest trudne, podobnie jak założenie jej na dźwignię. Aby to zrobić, wystarczy po prostu skręcić lub dokręcić nić, która jest wyposażona w prawie wszystkie produkty.

Znaczenie wymiany uchwytu skrzyni biegów

Dlaczego istnieje potrzeba instalacji tego akcesorium samochodowego? Po prostu łączy w sobie wiele zalet, które czynią taki zakup łatwym i pożądanym. Wymieńmy główne powody zakupu klamki skrzyni biegów:

  1. Możliwość dokonania spektakularnej transformacji wnętrza bez dużych inwestycji.
  2. Zwiększone zużycie standardowego produktu.
  3. Poprawione właściwości ergonomiczne dzięki wygodnemu kształtowi i rozmiarowi.
  4. Płynniejszy ruch skrzydeł dzięki pomyślnemu doborowi wagi i wymiarów.
  5. Szybki montaż bez komplikacji technicznych czy fizycznych.
  6. Nie wymaga stałej konserwacji.
  7. Długa żywotność przy zakupie oryginalnego produktu wykonanego z materiału odpornego na zużycie.

Stosunkowo niska cena gałek gearboxa pozwoli Ci bezboleśnie nabyć model, który lubisz. Wiele osób kupuje ten produkt nawet przez przypadek, znajdując go w sklepie samochodowym i na stronach sklepu internetowego. Niedawno podświetlane gałki zmiany biegów stały się powszechne. Taki element wnętrza może nie tylko poprawić wygląd wystroju wnętrza auta, ale także pomóc początkującym kierowcom i studentom szybko odnaleźć go w ciemności.

Zamów gałkę zmiany biegów u wiodącego operatora akcesoriów samochodowych

Jeśli nie chcesz tylko kupić w samochodzie tego, czego potrzebujesz, w tej kwestii lepiej zaufać niezawodnemu dostawcy, któremu możesz zaufać i na którym możesz polegać. Takich jak nasza firma DDaudio, która ma ponad 10-letnie doświadczenie na rynku akcesoriów samochodowych. Z przyjemnością wybieramy towary do tuningu na stronach naszego sklepu internetowego. Duży asortyment gałek zmiany biegów pozwoli Ci znaleźć to, czego potrzebujesz, czy to gałka uniwersalna, czy specjalna z logo marki samochodu. Razem z nim możemy odebrać pokrewne produkty, na przykład pokrowiec na dźwignię, który będzie odpowiadał mu stylem i kolorem.

Tutaj znajdziesz najniższe ceny, doskonałą obsługę klienta, wiele przydatnych i rzetelnych informacji. Dostawa realizowana jest do dowolnego miasta na Ukrainie według podanych przez klienta danych, płatność można uregulować po otrzymaniu towaru. Klamki skrzyni biegów firmy zajmą zaszczytne miejsce w Twoim samochodzie i zapewnią wiele przyjemnych minut w trasie.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów