Pokrowce na gałkę zmiany BIEGÓW

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
Цена
от до PLN

Osłona skrzyni biegów: przeznaczenie i cechy

Jak pokazuje praktyka właścicieli samochodów krajowych, jednym z najbardziej zużytych akcesoriów we wnętrzu pojazdu jest osłona skrzyni biegów. Zainstalowana na skrzydłach „natywna” osłona szybko staje się bezużyteczna i wymaga wymiany. Sklep internetowy DDaudio oferuje zakup stylowej i wysokiej jakości osłony na sznurek do skrzyni biegów.

Aby skrzynia biegów i jej rączka były zawsze chronione, stworzyliśmy unikalny katalog ofert, wśród których każdy klient będzie mógł wybrać produkt do konkretnej marki i modelu auta.

W dolnej części drążka zmiany biegów z reguły stosuje się osłonę wykonaną ze skóry lub zamiennika. Należy pamiętać, że wyroby skórzane są trwalsze i nie wymagają szczególnej pielęgnacji (jednak ich cena jest wyższa). Na współczesnym rynku akcesoriów samochodowych prezentowane są zarówno pokrowce uniwersalne, jak i odpowiednie dla konkretnej marki samochodu.

Co do gałki na gałce zmiany biegów to w niektórych modelach nie ma jej. Jeśli model zakłada obecność uchwytu, to jest wykonany z:

  • skóra;
  • skóra ekologiczna;
  • silikon;
  • Plastikowy.

Kolorystyka i kształty nakładek na gałkę zmiany biegów prezentowane są w ogromnej różnorodności, dzięki czemu każdy właściciel samochodu będzie mógł wybrać produkt, który harmonijnie podkreśli styl i stworzy indywidualny wygląd wnętrza.

Jak wybrać?

Najprostszym sposobem na dobranie osłony na gałkę zmiany biegów jest złożenie zamówienia online na naszej stronie internetowej. Katalog wskazuje, dla którego modelu samochodu krajowego lub zagranicznego odpowiedni jest ten lub inny model pokrowca. Pokrowce i inne produkty do tuningu wnętrz samochodów Skoda, Peugeot, Fiat, Opel, Chevrolet, Renault, Volkswagen, Toyota i innych marek dostępne są tutaj.

Przy wyborze należy zwrócić uwagę, że większość tych akcesoriów ma w przybliżeniu takie same wymiary (pokrowce na samochody i ciężarówki różnią się tym parametrem). Głównym czynnikiem dla większości właścicieli samochodów jest materiał.

Jeśli wybierając pokrowiec na kulisy gałki zmiany biegów, zalecamy skontaktowanie się z kierownikami sklepu internetowego, którzy zapoznają się z wymaganiami klienta i zaproponują najbardziej optymalne opcje.

Jak zainstalować pokrowiec?

Kierowcy, którzy chcą zaoszczędzić na wizycie w serwisie samochodowym, samodzielnie instalują osłonę na gałce zmiany biegów. Aby to zrobić, musisz znać kilka prostych zasad. Przede wszystkim należy ostrożnie zdjąć starą osłonę dźwigni zmiany biegów, odłączając dolną część od plastikowych zapięć. Następnie pokrywę skrzyni biegów należy odwrócić na lewą stronę, używając nożyczek lub przecinaków do drutu, przeciąć plastikową opaską u góry akcesorium i przywracając ją do normalnej pozycji (czyli odwracając) przymocować ją do podstawy za pomocą zszywacza.

Kupowanie etui w sklepie internetowym

Na naszej stronie możesz kupić osłonę gałki zmiany biegów za pomocą kilku kliknięć, po posortowaniu ofert według marki samochodu, kosztu lub popularności.

Możesz kupić produkty z katalogu u nas z dostawą w Kijowie i regionach Ukrainy.

Kup od nas osłonę gałki zmiany biegów i odmień swój samochód już teraz!

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów