Środki do czyszczenia kół i opon

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Środek do czyszczenia płyt Sonax Xtreme, 500 ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 230200
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 81 PLN
-
+
Sonax Xtreme Wheel Cleaner...
Sonax Xtreme Wheel Cleaner nadaje się do wszystkich rodzajów felg i metalu. Doskonale radzi sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami: śladami owadów, tłuszczem. olej, brud drogowy. Skutecznie zwalcza rdzę i korozję metali. Sposób użycia: Nanieść produkt na powierzchnię, pozostawić na kilka minut i przemyć krążek specjalnym pędzelkiem. Spłucz wodą i osusz. Sposób użycia: Unikaj bezpośredniego światła słonecznego, najlepiej podczas używania. Przechowywać z dala od ciepła i zimna. Trzymać z dala od dzieci.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 227400
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 77 PLN
-
+
Wydajny środek do czyszczen...
Wydajny środek do czyszczenia felg SONAX FelgenStar (227400) jest przeznaczony do skutecznego czyszczenia felg stalowych i lakierowanych z aluminium. Bardzo szybko i skutecznie usuwa nawet uporczywe zabrudzenia, takie jak przypalony pył hamulcowy, pozostałości gumy i oleju, chemię drogową, resztki owadów i inne zabrudzenia drogowe. Nie zawiera agresywnych kwasów. Produkt zamknięty w dużym, wygodnym pojemniku o pojemności 750 ml z wysokiej jakości profesjonalnym opryskiwaczem.
Szafirowy środek do usuwania bitumu 710 ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 748704
Hurtowe ceny
/5 Głosów:
cena 35 PLN
-
+
Specjalny środek aktywny -...
Specjalny środek aktywny - antybitum - przeznaczony jest do szybkiego i bezpiecznego usuwania śladów bitumu, kleju do drewna, asfaltu, smoły, resztek owadów i innych zanieczyszczeń z różnych powierzchni samochodowych. Nie zawiera rozpuszczalników ani cząstek ściernych, dzięki czemu nie powoduje uszkodzeń w postaci rys i zarysowań szkła i lakieru. Nie pozostawia plam ani smug po użyciu, zapewniając wyjątkową czystość powierzchni. Jest całkowicie neutralny w stosunku do elementów plastikowych lub gumowych, co pozwala na stosowanie produktu do czyszczenia felg, listew i nielakierowanych zderzaków. Działa skutecznie o każdej porze roku, niezależnie od temperatury otoczenia. Dzięki opakowaniu z profesjonalnym sprayem, produkt jest bardzo łatwy i wygodny w aplikacji, a także ekonomicznie zużywany.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 340200
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 49 PLN
-
+
Sonax GummiPfleger 340200 3...
Sonax GummiPfleger 340200 300ml - Środek do pielęgnacji opon (efekt mokrej gumy). Piankowy środek do czyszczenia opon służy do głębokiego czyszczenia gumy z zanieczyszczeń. Ponadto piankowy środek do czyszczenia opon SONAX ma właściwości ochronne i zabezpiecza opony przed pękaniem i zmianami strukturalnymi. Całkowicie nieszkodliwy dla powierzchni gumowych. W porównaniu do sprayu do opon jest w stanie czyścić powierzchnię bardziej preferencyjnie, jednak ten spray wystarcza na mniej aplikacji. Piankowy środek czyszczący może być stosowany do renowacji opon, aby nadać im bardziej nowoczesny wygląd - czarny połysk z efektem mokrej gumy.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 235241
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 243 PLN
-
+
SONAX XTREME Tyre Gloss Gel...
SONAX XTREME Tyre Gloss Gel Ultra Wet Look (235241) nadaje wszystkim typom opon perfekcyjny, błyszczący, czarny wygląd na mokro. Innowacyjna żelowa formuła jednocześnie przywraca elastyczność, nadaje połysk, czerń, połysk oraz chroni przed pękaniem i blaknięciem. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni. Jedna butelka wystarcza na aplikację na co najmniej 50 opon.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 340100
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 65 PLN
-
+
Preparat do pielęgnacji usz...
Preparat do pielęgnacji uszczelek gumowych Sonax Gummipfleger (340100) może być stosowany do czyszczenia wszystkich elementów gumowych we wnętrzach samochodów, utrzymania ich elastyczności, przedłużenia ich żywotności oraz odświeżenia ich koloru. Zastosowanie środka zapobiega zamarzaniu uszczelek drzwiowych w okresie zimowym. Gumowe dywaniki samochodowe można łatwo wyczyścić i przywrócić im pierwotny połysk. SONAX Gummipfleger jest dostępny w poręcznej butelce z praktycznym aplikatorem w postaci gąbki.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 256241
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 133 PLN
-
+
SONAX XTREME Reifenpfleger...
SONAX XTREME Reifenpfleger Matteffect (256241) wnika głęboko w powierzchnię i pozostawia mocną warstwę ochronną. Odświeża kolor i nadaje mu wygląd nowej opony. Przy regularnym stosowaniu usuwa plamy z opon. Zapewnia skuteczną ochronę przed brudem, warunkami atmosferycznymi, przedwczesnym starzeniem się i pękaniem, a także blaknięciem ozonu i UV. Nadaje się do wszystkich typów opon. Jedna butelka 500 ml wystarcza na 60 opon.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 235300
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 109 PLN
-
+
SONAX XTREME Reifenglanzspr...
SONAX XTREME Reifenglanzspray Wet Look (235300) Tire Care and Blackener zapewnia długotrwały głęboki połysk. Jednocześnie przy regularnym stosowaniu chronią przed pękaniem, przedwczesnym starzeniem i blaknięciem. Wraz z połyskiem nadaje oponie głęboki czarny połysk i utrzymuje się przez kilka tygodni. Nadaje się do wszystkich typów opon. Niezwykle łatwy w użyciu.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 334200
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 61 PLN
-
+
Środek do usuwania bitumu S...
Środek do usuwania bitumu SONAX Teerentferner (334200) delikatnie i dokładnie usuwa plamy smoły i oleju z lakieru i chromu, a także inne uporczywe zabrudzenia, takie jak pozostałości naklejek. Nawet rozpryski z dolnego zabezpieczenia (bitum, guma, dialekt) są szybko i całkowicie usuwane.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych