Produkty do pielęgnacji tekstyliów

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Szafirowe czyszczenie wnętrza samochodu na sucho 710 ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 002647
Hurtowe ceny
/5 Głosów:
cena 31 PLN
-
+
Skoncentrowany preparat do...
Skoncentrowany preparat do usuwania różnego rodzaju zabrudzeń, plam (kawy, herbaty, mleka, soków itp.) z tkanin, welurów, dywaników samochodowych. Doskonale czyści nawet stare zabrudzenia, przywracając naturalny pierwotny kolor tkaniny, nie naruszając jej faktury. Produkt jest ekonomiczny i łatwy do nałożenia na powierzchnię, pozostawiając przyjemny i nienarzucający się zapach. Oprócz samochodu może służyć do czyszczenia i renowacji wnętrz domowych: tapicerki sof, foteli i krzeseł, dywanów (w tym wełny), dywanów, nylonu i innych tkanin syntetycznych.
Sonax Xtreme Interior Cleaner Detailer 750 ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 220400
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 109 PLN
-
+
Uniwersalny środek do czysz...
Uniwersalny środek do czyszczenia wnętrz Sonax Xtreme Interior Detailer. Łatwo i szybko usunie lekkie i średnie zabrudzenia wykładzin wewnętrznych, tapicerki siedzeń, sufitu, dywaników samochodowych itp. bez pozostawiania śladów. Utrzymuje w idealnym stanie wygląd wszystkich powierzchni takich jak plastik, winyl, skóra, guma, metal. Jednocześnie usuwane są nieprzyjemne zapachy. Efekt antystatyczny, który daje powierzchniom, zapobiega osadzaniu się kurzu. Nie zawiera silikonu. O przyjemnym, neutralnym zapachu.
Sonax Impregnat ochronny do tkanin i skór samochodowych, 400ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 228300
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 46 PLN
-
+
Uniwersalny środek do czysz...
Uniwersalny środek do czyszczenia wnętrz Sonax Xtreme Interior Detailer. Łatwo i szybko usunie lekkie i średnie zabrudzenia wykładzin wewnętrznych, tapicerki siedzeń, sufitu, dywaników samochodowych itp. bez pozostawiania śladów. Utrzymuje wygląd wszystkich powierzchni takich jak plastik, winyl, skóra, guma Impregnacja jest bezbarwna, dzięki czemu ma uniwersalne zastosowanie. Nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin wykonanych z włókien naturalnych i sztucznych, a także do skóry. Służy do obróbki namiotów, plecaków, odzieży sportowej, kurtek, butów. Niezawodnie chroni przed wilgocią, brudem, tłuszczem, olejem. Po impregnacji tkanina dobrze przepuszcza powietrze i pozostaje elastyczna metalowa, w doskonałym stanie. Jednocześnie usuwane są nieprzyjemne zapachy. Efekt antystatyczny, który daje powierzchniom, zapobiega osadzaniu się kurzu. Nie zawiera silikonu. O przyjemnym neutralnym zapachu.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 221241
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 84 PLN
-
+
SONAX XTREME Auto Innen Rei...
SONAX XTREME Auto Innen Reiniger (221241) został specjalnie opracowany, aby zapewnić higieniczną czystość w samochodzie i gospodarstwie domowym. Silna formuła głęboko oczyszcza i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Delikatnie, ale skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy z wykończenia wnętrza, tekstylnych siedzeń, podsufitek samochodowych itp. Jednocześnie zawarty w nim środek do usuwania zapachów szybko i trwale usuwa dym papierosowy, zapach zwierząt i inne nieprzyjemne zapachy. Dla czystej świeżości w samochodzie iw domu.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 321200
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 63 PLN
-
+
Uniwersalny środek do czysz...
Uniwersalny środek do czyszczenia wnętrza samochodu SONAX Car Interior Cleaner (321200) służy do pielęgnacji całego wnętrza samochodu. Dokładnie i delikatnie usuwa nawet uporczywe zabrudzenia z wykończenia wnętrza, plastikowych desek rozdzielczych i paneli drzwi, tapicerowanych siedzeń i tapicerki dachu samochodu. Ma przyjemny aromat.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 206300
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 109 PLN
-
+
Dzięki SONAX XTREME Polster...
Dzięki SONAX XTREME Polster + Alcantara Reiniger (2063300) możesz dokładnie i delikatnie wyczyścić wszystkie tekstylia we wnętrzu samochodu, takie jak siedzenia, tapicerka, panele, karty drzwiowe, sufity, dywany, pokrowce ochronne i wrażliwe powierzchnie, takie jak Alcantara®. Jednocześnie środek do usuwania zapachów zawarty w oczyszczaczu szybko i trwale eliminuje nieprzyjemne zapachy dymu papierosowego, zwierzęce zapachy, rozlane zepsute mleko itp. Pozostaje tylko lekki i świeży zapach. Nie pozostawia śladów ani plam na powierzchni. Nawet najbardziej uporczywe plamy, takie jak czekolada, lody, kołki, kawa, ketchup itp. można usunąć za pomocą środka czyszczącego. Odświeża i odświeża kolor tekstyliów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych