Produkty do pielęgnacji tworzyw sztucznych

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Produkt uniwersalny
Artykuł: 305000
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 65 PLN
-
+
Wysoce skuteczny środek do...
Wysoce skuteczny środek do usuwania rys i plam z plastiku, akrylu SONAX Scratch Remover NanoPro (305000). Podczas procesu polerowania drobno ścierna struktura pasty wyrównuje mikrozarysowania, dając błyszczącą i gładką powierzchnię. Może być używany z maszyną do polerowania. Bez silikonu
Produkt uniwersalny
Artykuł: 210141
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 84 PLN
-
+
Żel syntetyczny SONAX XTREM...
Żel syntetyczny SONAX XTREME Kunststoffgel Außen NanoPro (210141) zabezpiecza niepomalowane elementy plastikowe na zewnątrz samochodu, takie jak zderzaki i panele dekoracyjne. Substancje ochronne wnikają głęboko w chropowatą i ustrukturyzowaną powierzchnię, zapewniając trwałą ochronę i długotrwałą konserwację. Obrabiane powierzchnie uzyskują intensywne odświeżenie koloru i głęboki, bogaty połysk. Idealny również do opon i części gumowych. Żel jest przezroczysty, dzięki czemu nadaje się do materiałów we wszystkich kolorach.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 210300
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 187 PLN
-
+
Profesjonalne narzędzie do...
Profesjonalne narzędzie do renowacji i ochrony plastikowych zderzaków i elementów zewnętrznych 1 l. Skutecznie zabezpiecza niepomalowane elementy plastikowe znajdujące się na zewnątrz samochodu. Nadaje zniszczonym przez warunki pogodowe zderzakom lub panelom wykończeniowym świeży połysk i intensywne odświeżenie koloru. Uszczelnia porowate powierzchnie z tworzyw sztucznych i zapewnia doskonałą konserwację na kilku myjniach samochodowych.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 358241
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 61 PLN
-
+
Środek do czyszczenia wszys...
Środek do czyszczenia wszystkich plastikowych części wnętrza Twojego samochodu. Posiada właściwości antystatyczne, zapobiegając elektryzowaniu powierzchni. Zabezpiecza powierzchnię przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ma również właściwości odporne na kurz i wilgoć. Czyścik matuje leczone części i ma przyjemny zapach świeżej cytryny. Nie zawiera silikonu.
Środek czyszczący do plastiku Sonax (waniliowy), 400 ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 342300
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 59 PLN
-
+
Służy do czyszczenia luster...
Służy do czyszczenia lusterek, szyb od wewnątrz i na zewnątrz samochodu, szyb reflektorów. Usuwa brud drogowy, olej, nikotynę i silikon, osady ze spalin. Eliminuje odblaski na szkle, poprawia widoczność. Usuwa również film olejowy i pozostałości nikotyny z wewnętrznych szyb i luster. Może służyć do usuwania resztek owadów przed myciem samochodu. Może być używany w domu do czyszczenia szkła i luster. Nie zawiera propelentów i fosforanów. Nadaje się do użytku domowego - do czyszczenia luster i okien.
Środek czyszczący do plastiku Sonax (cytrusowy), 400 ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 343300
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 59 PLN
-
+
Do czyszczenia i pielęgnacj...
Do czyszczenia i pielęgnacji gumowych części samochodu: dywaników, opon, uszczelek drzwi, zderzaków, bagażnika, gumek swag keeper itp. Kontynuuj okres świadczenia usługi. W godzinach zimowych chronią wąwóz przed naniesieniem na części humusowe, wlot chroni sok humusowy przed słońcem. Wzmacnia elastyczność i kolor. Termin usługi Prodovzhuє gummi i novlyuє її kolіr. Może mieć oryginalny matowy efekt. Specjalny typ zastawki umożliwia aplikację zasib w dowolnej pozycji fiolki. Butelka aerozolowa nie powinna być używana przeciwko propelentom niszczącym warstwę ozonową. W magazynie nie ma sprzedawców.
Środek czyszczący do plastiku Sonax (jabłko), 400 ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 344300
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 59 PLN
-
+
Wydajna pasta Sonax 344300...
Wydajna pasta Sonax 344300 400ml o zapachu jabłka dobrze czyści z kurzu, świeżego i zjedzonego brudu. Dzięki zastosowaniu tego środka do polerowania, plastikowe powierzchnie samochodu nabiorą oryginalnego blasku i blasku.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 283241
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 95 PLN
-
+
Środek czyszczący-polerując...
Środek czyszczący-polerujący plastik matowy SONAX XTREME Cockpit Reiniger Matteffect (283241) przeznaczony jest do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich powierzchni plastikowych w samochodzie. Wypełnia matowe i strukturalne powierzchnie warstwą ochronną, zachowując tym samym delikatną strukturę nowoczesnych desek rozdzielczych o drobnym uziarnieniu. Szczególnie nadaje się do miękkich w dotyku tworzyw sztucznych. Niezawodnie chroni przed ładunkami elektrostatycznymi, odpycha kurz i chroni przed ponownym zanieczyszczeniem. Dzięki temu narzędziu zachowany jest oryginalny matowy wygląd wnętrza samochodu oraz wyeliminowane jest irytujące odblaski na przedniej szybie od deski rozdzielczej. Pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu i rozpuszczalników.
Sonax Xtreme Interior Cleaner Detailer 750 ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 220400
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 109 PLN
-
+
Uniwersalny środek do czysz...
Uniwersalny środek do czyszczenia wnętrz Sonax Xtreme Interior Detailer. Łatwo i szybko usunie lekkie i średnie zabrudzenia wykładzin wewnętrznych, tapicerki siedzeń, sufitu, dywaników samochodowych itp. bez pozostawiania śladów. Utrzymuje w idealnym stanie wygląd wszystkich powierzchni takich jak plastik, winyl, skóra, guma, metal. Jednocześnie usuwane są nieprzyjemne zapachy. Efekt antystatyczny, który daje powierzchniom, zapobiega osadzaniu się kurzu. Nie zawiera silikonu. O przyjemnym, neutralnym zapachu.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 383041
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 80 PLN
-
+
SONAX Tiefenpfleger Seidenm...
SONAX Tiefenpfleger Seidenmatt (383041) czyści, konserwuje i zabezpiecza powierzchnie plastikowe i gumowe, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu. Emulsja wnika w głąb obrabianej powierzchni, długotrwale chroniąc plastik i gumę przed negatywnym wpływem środowiska, zwłaszcza UV i ozonu. Posiada właściwości antystatyczne i odświeża kolor. Po przetworzeniu tworzy jedwabiście matową powierzchnię.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 255241
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 125 PLN
-
+
SONAX XTREME Kunststoffdeta...
SONAX XTREME Kunststoffdetailer Innen + Außen (255241) – Czyści, konserwuje, chroni i regeneruje wszystkie plastikowe części, zapewniając lekki połysk i intensywne odświeżenie koloru. Jednocześnie ukryte są lekkie, matowe przetarcia i drobne rysy.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 205405
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 156 PLN
-
+
Profesjonalny preparat do p...
Profesjonalny preparat do pielęgnacji tworzyw sztucznych SONAX PROFILINE Plastic Care (205405) polecany jest do stosowania w myjniach samochodowych, centrach detailingowych i innych miejscach zajmujących się myciem, polerowaniem i pielęgnacją samochodu. Skutecznie odświeża kolor plastiku, nadaje lekki połysk oraz ukrywa naloty i drobne rysy. Zabezpiecza wszystkie elementy plastikowe we wnętrzu auta. Jest optymalnym środkiem konserwującym części z tworzyw sztucznych w komorze silnika. Zaleca się stosowanie produktu bezpośrednio po umyciu silnika. Nie zawiera rozpuszczalników. Może być również stosowany do zewnętrznych elementów plastikowych samochodu (zderzak, listwy, obudowa lusterka wstecznego itp.).
Produkt uniwersalny
Artykuł: 221241
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 84 PLN
-
+
SONAX XTREME Auto Innen Rei...
SONAX XTREME Auto Innen Reiniger (221241) został specjalnie opracowany, aby zapewnić higieniczną czystość w samochodzie i gospodarstwie domowym. Silna formuła głęboko oczyszcza i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Delikatnie, ale skutecznie usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy z wykończenia wnętrza, tekstylnych siedzeń, podsufitek samochodowych itp. Jednocześnie zawarty w nim środek do usuwania zapachów szybko i trwale usuwa dym papierosowy, zapach zwierząt i inne nieprzyjemne zapachy. Dla czystej świeżości w samochodzie iw domu.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych