Produkty do pielęgnacji skóry

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Sonax Impregnat ochronny do tkanin i skór samochodowych, 400ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 228300
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 46 PLN
-
+
Uniwersalny środek do czysz...
Uniwersalny środek do czyszczenia wnętrz Sonax Xtreme Interior Detailer. Łatwo i szybko usunie lekkie i średnie zabrudzenia wykładzin wewnętrznych, tapicerki siedzeń, sufitu, dywaników samochodowych itp. bez pozostawiania śladów. Utrzymuje wygląd wszystkich powierzchni takich jak plastik, winyl, skóra, guma Impregnacja jest bezbarwna, dzięki czemu ma uniwersalne zastosowanie. Nadaje się do wszystkich rodzajów tkanin wykonanych z włókien naturalnych i sztucznych, a także do skóry. Służy do obróbki namiotów, plecaków, odzieży sportowej, kurtek, butów. Niezawodnie chroni przed wilgocią, brudem, tłuszczem, olejem. Po impregnacji tkanina dobrze przepuszcza powietrze i pozostaje elastyczna metalowa, w doskonałym stanie. Jednocześnie usuwane są nieprzyjemne zapachy. Efekt antystatyczny, który daje powierzchniom, zapobiega osadzaniu się kurzu. Nie zawiera silikonu. O przyjemnym neutralnym zapachu.
Sonax ProfiLine Pianka do pielęgnacji skóry 400 ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 289300
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 93 PLN
-
+
Pianka do pielęgnacji skóry...
Pianka do pielęgnacji skóry SONAX PROFILINE (289300) jest przeznaczona do czyszczenia i konserwacji wnętrz samochodów, siedzeń samochodowych, kombinezonów motocyklowych, bagażu, mebli i innych wyrobów ze skóry gładkiej. Po zabiegu skóra staje się elastyczna, a koloryt odnawiany. Zawarte w piance wysokiej jakości wosk Carnauba oraz wosk pszczeli odnawiają impregnację skóry i chronią przed ponownym zabrudzeniem. Ten produkt nadaje się również do skóry perforowanej. Nie zawiera silikonu.
Sonax XTREME Produkt do pielęgnacji skóry (mleczny), 500 ml
Produkt uniwersalny
Artykuł: 254241
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 165 PLN
-
+
SONAX XTREME Leder Pflege M...
SONAX XTREME Leder Pflege Milch (254241) jest przeznaczony do delikatnego czyszczenia i intensywnej pielęgnacji gładkiej skóry naturalnej i syntetycznej, takiej jak siedzenia samochodowe, kombinezony motocyklowe, buty, meble itp.; nadaje się do skóry perforowanej. Naturalny olejek jojoba po aplikacji zapewnia przyjemną gładkość bez śliskości. Skóra odzyskuje swój pierwotny matowy wygląd i przyczepność. W wyniku impregnacji skóra jest chroniona przed ponownym zanieczyszczeniem. Posiada przyjemny zapach naturalnej skóry.
Produkt uniwersalny
Artykuł: 206300
Hurtowe ceny
5/5 Głosów: 1
cena 109 PLN
-
+
Dzięki SONAX XTREME Polster...
Dzięki SONAX XTREME Polster + Alcantara Reiniger (2063300) możesz dokładnie i delikatnie wyczyścić wszystkie tekstylia we wnętrzu samochodu, takie jak siedzenia, tapicerka, panele, karty drzwiowe, sufity, dywany, pokrowce ochronne i wrażliwe powierzchnie, takie jak Alcantara®. Jednocześnie środek do usuwania zapachów zawarty w oczyszczaczu szybko i trwale eliminuje nieprzyjemne zapachy dymu papierosowego, zwierzęce zapachy, rozlane zepsute mleko itp. Pozostaje tylko lekki i świeży zapach. Nie pozostawia śladów ani plam na powierzchni. Nawet najbardziej uporczywe plamy, takie jak czekolada, lody, kołki, kawa, ketchup itp. można usunąć za pomocą środka czyszczącego. Odświeża i odświeża kolor tekstyliów.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych