tuning BMW

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Цена
от до PLN
Zamknij
Artykuł: 34178

Wybierz kolor:

3.92/5 Głosów: 12
cena 360 PLN
-
+
Kliknij więcej, aby zobaczy...
Kliknij więcej, aby zobaczyć kolory

alt

Czy chcesz, aby tuningu BMW chrom podszewki? Wtedy nasze akcesoria samochodowe sklep - to, czego szukaliśmy. Po tym wszystkim, tylko tu są najniższe ceny w Polsce, bezpłatna dostawa, wysoki poziom usług i reagowania w okolicy.

 

Tuning BMW: Co oferujemy?

  • Podszewka Chrome - mogą być montowane na lustra, klamki drzwi, progi drzwi, bagażnika, itp. Wszystkie produkty wykonane z włoskiego stali wysokostopowej stali o wysokiej zawartości chromu, co eliminuje ich zanik w czasie.
  • Aerodynamiczny body kit - owiewki, spojlery, spojlery - wszystko, co ma na celu usprawnienie i poprawę wyglądu Twojego BMW, zmniejszenie zużycia paliwa i poprawę obsługi przy dużych prędkościach.
  • Akvapechat - wszystko, co musisz zrobić, to usunąć wewnętrzne części z tworzyw sztucznych i wyślij je do nas pocztą na nasz koszt. Wierz mi, a kilka dni później wnętrze samochodu będzie zazdrość i uwagi innych.
  • Folie do akvapechati - można zamówić film i udekorować swój własny wnętrza samochodu, a nasi eksperci i mistrzów z przyjemnością ci w tym pomóc.
  • Materiały do izolacji akustycznej - oferujemy bardzo atrakcyjne ceny dla wszystkich Shumoff materiałów izolacyjnych dźwięku, które są uznane przez najlepsze połączenie ceny i jakości.

Na wszystkich towarów do tuningu BMW (BMW) prowadzi pięcioletnią gwarancję, a jego dostawa odbywa się w każdym terenie Ukrainy i Rosji bez zapłaty.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych