Tuning BMW

Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Filtr
Wybór według parametrów
Kategorie produktów
Pokaż więcej kategorii
Цена
от до PLN
Zamknij
Towary
новинка
BMW X6 Chrom na uszczelki stal.
Artykuł: car4367
4.56/5 Głosów: 9
cena 290 PLN
-
+
Stalowe nakładki na uszczel...
Stalowe nakładki na uszczelki drzwi nie rdzewieje. Powierzchnia polerowana na wysoki połysk. Montowane na taśmę 3M. Cena za komplet.

alt

Czy chcesz, aby tuningu BMW chrom podszewki? Wtedy nasze akcesoria samochodowe sklep - to, czego szukaliśmy. Po tym wszystkim, tylko tu są najniższe ceny w Polsce, bezpłatna dostawa, wysoki poziom usług i reagowania w okolicy.

 

Tuning BMW: Co oferujemy?

  • Podszewka Chrome - mogą być montowane na lustra, klamki drzwi, progi drzwi, bagażnika, itp. Wszystkie produkty wykonane z włoskiego stali wysokostopowej stali o wysokiej zawartości chromu, co eliminuje ich zanik w czasie.
  • Aerodynamiczny body kit - owiewki, spojlery, spojlery - wszystko, co ma na celu usprawnienie i poprawę wyglądu Twojego BMW, zmniejszenie zużycia paliwa i poprawę obsługi przy dużych prędkościach.
  • Akvapechat - wszystko, co musisz zrobić, to usunąć wewnętrzne części z tworzyw sztucznych i wyślij je do nas pocztą na nasz koszt. Wierz mi, a kilka dni później wnętrze samochodu będzie zazdrość i uwagi innych.
  • Folie do akvapechati - można zamówić film i udekorować swój własny wnętrza samochodu, a nasi eksperci i mistrzów z przyjemnością ci w tym pomóc.
  • Materiały do izolacji akustycznej - oferujemy bardzo atrakcyjne ceny dla wszystkich Shumoff materiałów izolacyjnych dźwięku, które są uznane przez najlepsze połączenie ceny i jakości.

Na wszystkich towarów do tuningu BMW (BMW) prowadzi pięcioletnią gwarancję, a jego dostawa odbywa się w każdym terenie Ukrainy i Rosji bez zapłaty.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Pytanie do produktu

ODPOWIADAMY NA PYTANIA od 9.00 do 17.00, z wyjątkiem SOBOTY i NIEDZIELI.