tuning BMW

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Kategorie produktów
Цена
от до PLN

Alt

Chcesz zrobić tuning BMW z chromowaną podszewką? W takim razie nasz sklep z akcesoriami samochodowymi jest tym, czego szukałeś. W końcu tylko tutaj są najniższe ceny na Ukrainie, wysoki poziom obsługi i wydajność we wszystkim.

Tuning BMW: co oferujemy?

  • Chromowana podszewka - można je montować na lusterkach, klamkach, progach, bagażniku itp. Wszystkie produkty wykonane są z włoskiej stali wysokostopowej o bardzo wysokiej zawartości chromu, co całkowicie eliminuje ich matowienie z upływem czasu.
  • Zestaw aerodynamiczny - owiewki, spojlery, błotniki - wszystko, co ma na celu poprawę sylwetki i wyglądu Twojego BMW, zmniejszenie zużycia paliwa i poprawę prowadzenia przy dużych prędkościach.
  • Aquaprinting - wystarczy usunąć plastikowe elementy wnętrza i wysłać je do nas pocztą na nasz koszt. Uwierz mi, za kilka dni wnętrze Twojego samochodu stanie się obiektem zazdrości i wzmożonej uwagi innych.
  • Folia do nadruku hydrograficznego - folię możesz zamówić samodzielnie i udekorować wnętrze auta, a nasi eksperci i rzemieślnicy chętnie Ci w tym pomogą.
  • Materiały wygłuszające – oferujemy bardzo atrakcyjną cenę na wszystkie materiały wygłuszające Shumoff, które uznawane są za najlepsze pod względem ceny i jakości.

Wszystkie towary do tuningu BMW (BMW) posiadają pięcioletnią gwarancję, a ich dostawa realizowana jest w dowolny zakątek Ukrainy i Rosji bez przedpłaty.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów