Audi A5 2007-2009 Osłony lusterek (stal)

Artykuł: car0001
4.1/5 Głosów: 10
cena 201 PLN
✅ W magazynie
-
+

Charakterystyka Nakładki na lusterka 2007-2009 (2 szt., stal nierdzewna) Dla Audi A5 2007-2015

Data odjazdu 28.03.2023
Materiał Stal nierdzewna
rodzaj instalacji Jest samoprzylepna
Głównym kolor Chrom
kod dostawcy car0001
Kategoria

Opinie Nakładki na lusterka 2007-2009 (2 szt., stal nierdzewna) Dla Audi A5 2007-2015

Twój komentarz będzie pierwszy
Zostaw recenzję dla tego produktu!

Jak zdradzili nam raz na zawsze nieśmiertelni autorzy Złotego Cielca, „samochód to nie luksus, ale środek transportu”. Wiele elementów wystroju i designu motoryzacji to nie tylko modne dodatki, niepowtarzalne ozdoby dla czterokołowego żelaznego przyjaciela, ale także dodatkowe elementy zabezpieczające, które chronią niektóre elementy karoserii przed uszkodzeniem. Podobnie chromowane osłony lusterek do Audi A5 (Audi) nie tylko tworzą efektowną ramę, ale także chronią nadwozie przed tymczasowymi zadrapaniami, zarysowaniami i odpryskami.

Akcesoria tuningowe wykonane są ze stali nierdzewnej, która jest odporna na korozję i nie matowieje w najbardziej niesprzyjającą, deszczową pogodę. Montaż nakładek dekoracyjnych i ochronnych nie wymaga specjalnych umiejętności profesjonalnego mistrza tuningu. Produkty te są wykonane ściśle według kształtu lusterek Twojego samochodu, co zapewnia idealne dopasowanie i pełną zbieżność geometrii. W rzeczywistości jest to znacznie łatwiejsze niż instalowanie samych luster. Najważniejsze, aby nie zapomnieć o wstępnym odtłuszczeniu miejsca instalacji (są one przymocowane do specjalnej taśmy samoprzylepnej dołączonej do zestawu).

Już teraz możesz kupić obudowy lusterek do Audi (Audi) A5, a my ze swojej strony gwarantujemy szybką dostawę i najniższe ceny na Ukrainie.

Dostępne są produkty do tuningu od dwóch znanych producentów - CARMOS i OMSA .

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów