Listwy na drzwi samochodowe

sortuj
Bez sortowania
Filtr
Nie wybrano
Filtruj według
Marka / Model
Цена
от до PLN

Funkcje listew drzwi

Nakładki na drzwi auta to dobre rozwiązanie dla każdego właściciela samochodu, który chce nadać swojemu samochodowi indywidualny wygląd i zabezpieczyć „żelaznego konia” przed uszkodzeniem. Chromowane listwy drzwiowe są zwykle wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Przydadzą się na parkingach (np. W pobliżu dużych centrów handlowych, gdzie występuje spore zatłoczenie samochodów i brak wolnych miejsc).

Instalując te elementy (kierowcy nazywają je również listwami), możesz znacznie zmniejszyć ryzyko uszkodzenia pobliskich pojazdów. Dodatkowo okładziny na drzwiach samochodu pełnią funkcję dekoracyjną - wyznaczają wizualnie oddzielne obszary karoserii i nadają autu wyrazistości. W ten sposób chromowane listwy drzwiowe harmonijnie łączą dwie role - praktyczną i estetyczną.

Z jakich materiałów są wykonane listwy?

W naszym sklepie internetowym możesz bez wysiłku dobrać listwy drzwiowe do niemal każdej marki i modelu samochodu. Katalog zawiera przyzwoity wybór nakładek z:

  • Tworzywo ABS z chromowaną powłoką;
  • stal polerowana z powłoką nierdzewną (ich cena jest wyższa, ale jednocześnie stanowią doskonałą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, wstrząsami, odpryskami, zarysowaniami itp.).

Niezależnie od materiału, z jakiego wykonane są osłony na drzwi auta, wyróżniają się wysokimi wskaźnikami wytrzymałości, niezawodności, odporności na ścieranie, doskonałych osiągów i świetnych wzorów. Dodatkowo chromowane nakładki są łatwe w montażu - można je samodzielnie przymocować do karoserii bez konieczności wizyty w specjalistycznym serwisie. W tym celu wystarczy dokładnie oczyścić boczne powierzchnie auta z kurzu i brudu, odtłuścić powierzchnię oraz przykleić wykładzinę na drzwiach auta taśmą klejącą 3M.

Prawidłowo zamontowane okładziny nadwozia jako pierwsze będą oddziaływać na kontakt z kamieniami i brudem, gasić je i skutecznie rozprowadzać ładunek, chroniąc w ten sposób panele drzwi pojazdu przed poważnymi uszkodzeniami.

Zamów nakładki w sklepie internetowym

DDaudio oferuje zakup nakładek na drzwi auta oraz znaczną poprawę wyglądu auta. Każdy produkt, który jest prezentowany na stronie, przeznaczony jest do konkretnej marki samochodu, dzięki czemu chromowane listwy drzwi są dostępne na zamówienie dla każdego posiadacza samochodu.

Możesz kupić produkty z katalogu hurtowo i detalicznie z dostawą w Kijowie i innych miastach Ukrainy, która posiada oddziały popularnych firm transportowych.

Zamów nakładki na drzwi do samochodów w naszym sklepie internetowym i upewnij się, że stworzenie niepowtarzalnego stylu swojego „żelaznego konia” jest bardzo proste! Pomagamy nie tylko zademonstrować Twoją indywidualność na miejskiej drodze czy podmiejskiej autostradzie, ale również zadbamy o ochronę Twojego samochodu w niesprzyjających warunkach!

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych
Zamów