Nakładki na halogeny

Filtr
Nie wybrano
Filtr
Wybór według parametrów
Models
Zamknij
Towary

Dla niektórych kierowców projektowanie wyglądu pojazdu jest niemal sztuką. Najczęściej auto ozdobione jest jasnymi chromowanymi detalami, które dodają solidności i wyróżniają auto na tle szarej masy. W tym artykule sugerujemy zwrócenie uwagi na chromowane wykończenie świateł przeciwmgielnych.

Audi Nakładki na Światła Przeciwmgielne

Do czego służą listwy chromowane?

Głównym celem chromowanych listew do świateł przeciwmgielnych jest uczynienie nadwozia samochodu bardziej wyrafinowanym i atrakcyjnym. Ponadto to akcesorium zapobiega przedostawaniu się brudu drogowego i kurzu do szczelin. Jeśli samochód ma już dodatki tuningowe, zainstalowanie osprzętu sprawi, że wygląd będzie bardziej kompletny i niepowtarzalny.

Światła przeciwmgielne ML164

Z jakich materiałów są wykonane

Błyszczące elementy są dostępne z tworzywa ABS lub stali nierdzewnej. Plastikowe podkładki mają dobre właściwości i jeśli będziesz o nie dbać, będą trwać wystarczająco długo. Części ze stali nierdzewnej mają większą wytrzymałość, ale ich cena jest odpowiednio wyższa. Każdy zestaw akcesoriów tuningowych do optyki wykonywany jest indywidualnie pod konkretny model samochodu.

Plastikowa chromowana podszewka

Montaż nakładek

Nawet początkujący entuzjasta samochodów poradzi sobie z montażem okładzin, w tym celu nie jest konieczne posiadanie pewnych umiejętności ani posiadanie specjalnego narzędzia. Najpopularniejszym sposobem montażu części chromowanych jest taśma dwustronna, która może być dostarczona w zestawie. Istnieje również możliwość mocowania za pomocą szczeliwa lub kleju, ale ta metoda jest mniej powszechna, ponieważ zajmuje więcej czasu. Podczas montażu elementu chromowanego prace należy wykonywać w temperaturze nie niższej niż +10 stopni. W razie potrzeby zaleca się rozgrzanie taśmy i części suszarką do włosów.

Oprócz nakładek na reflektory przeciwmgielne istnieją również chromowane elementy dla następującej optyki:

  • Reflektory

Osłony reflektorów BMW

  • Tylne światła

Nakładki na stopy Toyota

  • Optyka mgły

Chrome na tumanki

  • Wzmacniacze kierunkowskazów

Wzmacniacz kierunkowskazów chromowany

W naszym sklepie internetowym możesz kupić chromowane nakładki na światła przeciwmgielne do swojego pojazdu. Posiadamy duży asortyment, a ceny mile Cię zaskoczą.

Shipping to EU

Hurt i detal

Własny magazyn

Wejście na stronę
Zamówienie zwrotnych